Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 Model Toledo 1.6 Referance Yol Bilgisayarı Varmı

BYCHiKo

Kayıtlı Üye
2006 Model Toledo 1.6 Referance Yol Bilgisayarı Varmı aracta benmı calıstıramadım :)) Sormak ıstedıgım Bikac Bısey Var Arac Calıstıktan Sonra Kapılar KEndı KEndıne Kılıtlenıyor bunu Iptal etme Sansımız Varmı Bide Bı Araca 8 Hava yastıgı Koyupta Yol Bilgisayarı Neden Konmaz Onu MErak Ettım tesekkürler

nerdeyse bütün seatlarda bahsettiğiniz kapı kilitlenme olayı var...
seat serviste onu iptal ettirebilirsiniz...

arabanızın modeli hakkında pek bilgım yok ama yol bılgısayarı var diye bılıyorum ben
yakıt sarfiyatınızı falan gösteren bir ekran yokmu kadranların içinde

arkadaşlar merhabalar bugun toledo referance 2006 model aracı 26bine aldım değişen yok yanlarda ufak boyalar haricinde bişey yok sizce fiyatı makulmu? bundan önce toledo stella vardı bir kaç ay önce satım bunu aldım.bu bilgisayarda yakıt sarfiyatını gosteren bilgisayar varmı yoksa benim ki mi çalışmıyor? Bir diğer sorum yol bilgisayarını radyo ekranına aktarabiliyoruz diye soyledi satan arkadaş bir türlü beceremedim nasıl yapıldığını açıklayabilirmisiniz.şimdiden teşekkürler
[doublepost=1444753079,1444753007][/doublepost]bu arada aracın kilometresi 118 bin yazmayı unuttum

2yıl kullandıktan sonra geçen hafta sattım. Referance da yol bilgisayarı yok. Kapı kilitleme olayının nasıl iptal edildiğini bilmiyorum ama bir aralar şuna benzer bir şeyler okumuştum. Kontak açık halde kilit tuşuna 10 sn basılı tutun, kontağı kapatın açık tekrar basılı tutun gibi bir şeyler.

Geri
Üst Alt