Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2006 model makyajlı leon

Konu, 'Satıyorum' kısmında GRKMSRGL tarafından paylaşıldı.

1. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
  2. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    görkem ibiza falan diyorsun ama halen daha içinde bir leon isteği var gibi göruyorum:)

3. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    var valla:) ama peder ikinci el almam diyor başka birşey demiyor adam ikinci ele binmemiş hayatında kız olacak diyor:) şuan bir arkadaşa araba arıyoruz o yüzden bakınırken buldum bunu

4. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    alsında bi yerde mantıklı bi yerde mantıksız. mantıklı çunku sıfır 2 sene bakımlarından başka duşuncen yok. mantıksız çunku bilmiyorsunki evvelki sahibi kimdir nedir. nasıl kullanmıştır.

5. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    baba ne dirse o:) kafanda briketi un ufak ider vallaaa:)

6. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    puhaha şaka biyana aynen eğer babamızın gucu ile olacaksa diyecek birşey yok.

7. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    ben öğrenci adamım kardeşlik tükanıda kapattık :) ilim irfan tahsil ediyoruz:)

8. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    bende sıfır almıcaktım alırken babam zorla sıfır aldırdı yoksa 3 kasa bi bmw alıcaktım :D

9. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.362
    113
    yahu bende babalara anlamıyorum bize araba alıyorlar karışıyorlar, kendi paramızla alıyoruz yine karışıyorlar bi rahat bırakın ya gençliğimizi yaşayalım :D

10. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    babamda bana arabamı satımp chopper alacağım zaman olmaz dedi..kaldı alamadım..şimdi babam rahmetli oldu ama gene alamıyorum..o zaman işini sağlama aldı adam...eğer motor alırsan hakkımı helal etmem dedi..ve ben hala alamıyorum..

mekanı cennet olsun..

Sayfayı Paylaş