Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 model makyajlı leon

görkem ibiza falan diyorsun ama halen daha içinde bir leon isteği var gibi göruyorum:)

var valla:) ama peder ikinci el almam diyor başka birşey demiyor adam ikinci ele binmemiş hayatında kız olacak diyor:) şuan bir arkadaşa araba arıyoruz o yüzden bakınırken buldum bunu

alsında bi yerde mantıklı bi yerde mantıksız. mantıklı çunku sıfır 2 sene bakımlarından başka duşuncen yok. mantıksız çunku bilmiyorsunki evvelki sahibi kimdir nedir. nasıl kullanmıştır.

baba ne dirse o:) kafanda briketi un ufak ider vallaaa:)

puhaha şaka biyana aynen eğer babamızın gucu ile olacaksa diyecek birşey yok.

var valla:) ama peder ikinci el almam diyor başka birşey demiyor adam ikinci ele binmemiş hayatında kız olacak diyor:) şuan bir arkadaşa araba arıyoruz o yüzden bakınırken buldum bunu

bende sıfır almıcaktım alırken babam zorla sıfır aldırdı yoksa 3 kasa bi bmw alıcaktım :D

yahu bende babalara anlamıyorum bize araba alıyorlar karışıyorlar, kendi paramızla alıyoruz yine karışıyorlar bi rahat bırakın ya gençliğimizi yaşayalım :D

babamda bana arabamı satımp chopper alacağım zaman olmaz dedi..kaldı alamadım..şimdi babam rahmetli oldu ama gene alamıyorum..o zaman işini sağlama aldı adam...eğer motor alırsan hakkımı helal etmem dedi..ve ben hala alamıyorum..

mekanı cennet olsun..

Geri
Üst Alt