Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 Model Leon için Ön Cupra Tampon arıyorum.

ben hala gümrüğe takılıp gümrükte vergisini ödeyip alacağınız konusundayım..o yüzden diyorum..he tanıdık olur tırla getirir tamam ama bu kargo yoluyla geleceği için takılır..

Zaten bu tamponları dediğim gibi vergisiz sokmak imkansız bide alış fiyatı 40 sterlin yazsak ödeyeceğimiz vergi 36 :)
Gümrükten sokmak için tanıdıklar var o açıdan problem yok önceden getirdim biliyorum işlemleri ama tekrar dediğim gibi ne kadar fazla kişi alırsak o kadar ucuza gelir bize

sertaç ben 18 yıldır gümrük müşavirlik şirketindeyim bilmişlik yapmamak için bunu belitmek istememiştim büyüklü küçüklü günde 100 civarın da ithalat ve ihracat işlemi yapıyorum getireceğin ürün 1 tane olsa şahsi kullanım diye sorun çıkmayabilir bu memurun insiyatifinde toplu geldiğinde vergi öderiz diyorsun tamam öde ama ithalat prosüdürlerinin tamamını yerine getirmen gerek gümrükten vergiye tabi beyanname açılsın dendiği anda gümrük müşavirlik firmasın 400-500 tl para ödersin ve sayamadığım bir sürü sorun çıkar bunun hiç bir zaman garantisi yoktur. ve gelen ürünün kullanılmış olması nedeniyle gümrükte bir çok ürünün kullanılmışının ve hurdasının yurda girişi izne tabi veya yasaktır. bu benim kendi fikirlerim olacak bir şey değil bence

cupra tampon üst parçası ve tampon orta ızgarası dahil 1,100 lira...sis cerceveleri ve logo vs dahıl degil.

Geri
Üst Alt