Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 Model Leon için Ön Cupra Tampon arıyorum.

İsmail abi ben o sis farlarını buldum 45 lira tutuyor tek orta ızgara yok onu normal petekten yaptırmak mümkün :)

Eğer dediğim gibi 4-5 kişi fr tampon istiyorsa toplu ingiltereden alalım kişi başı 300-400e sisler dahil orta ızgara hariç

İsmail abi ben o sis farlarını buldum 45 lira tutuyor tek orta ızgara yok onu normal petekten yaptırmak mümkün :)

Eğer dediğim gibi 4-5 kişi fr tampon istiyorsa toplu ingiltereden alalım kişi başı 300-400e sisler dahil orta ızgara hariç

gümrükte vergisini ödersiniz ..aklınızda bulunsun

sisler uyuyor. + sis almaya gerek yok.

valla bir abimiz vardı seat dan ayrılma. Belki bilen bilir erya dan ayrılma Hasan bey. Şuan kayadibinden indirimli alınabiliyor dedi. ama onun bahsettiği tampon hangisi bilemedim maile resim atacaktı fakat yogunmuş bugun atamadı. sanırım

hasan bey in bize verdiği fiyatta ise 1400 lere gelecek.

ben anlamadım nasıl bi tampon piyasası var bu seat yedek parçanın :) yarın akşam hasan beyle gidip konuşacagım.

Sertaç 300 tl ye falan gelecekse alalım fakat muratın dediği gibi vergi falan gelirse bindirme olmasın. garantisi varmıdır.

ben şuanda cupra tampon alıyorum ( Makyajlı )

çıplak tampon 1300
ızgara panjur sis çerçeveleri 350 tl gibi birşeydi
boya falan 300 dü sanırım

2bin lira yuvarlak geliyor..

Hasan Usta şimdi kendi özel servisini açtı ..Erdem hastanesi karşısında..isterseniz uğrarsınız

ben şuanda cupra tampon alıyorum ( Makyajlı )

çıplak tampon 1300
ızgara panjur sis çerçeveleri 350 tl gibi birşeydi
boya falan 300 dü sanırım

2bin lira yuvarlak geliyor..

Hasan Usta şimdi kendi özel servisini açtı ..Erdem hastanesi karşısında..isterseniz uğrarsınız

Bizim araçlar makyajsız kasa olunca fiyat bir yerden düşüyor ama neden düştüğünü hala çözmüş değilim .
yarın hasan beyin servisine gidecegim . Bakalım ne olacak. Teşekkürler.

Tampon ortalama 50 ile 100 sterlin arasında. Kişi başı 220tl versek tampona shipping içinde 400tl bölü 4 veya 5 kişi sayısına bağlı
Eder 300tl. Zaten illaki gümrük ödememiz lazım oda fatura fiyatının %18i yani herkes 40 sterlin yazsa 36tl vergi veriyoruz.
Kısaca 350tl civarına tampon geliyor bundaki tek sorun renk farklı olacağı için boya ve sis ızgarası filan
Sis ızgarası da 15 sterline satılıyor ama toplu alımda 10 sterline düşerim dedi satan adam

ilandaki tamponu 700e alın..
sis kapağı ızgarası panjurunu alın 300 civarına alın..
300de zımpara boya dersek..

= 1300e tertemiz cupra tampon .. bide eski tamponu 250ye okutun.. = 1050 tl temizz :)

İşte onun yerine yarı fiyata almak var ama toplu alım şart :)

Geri
Üst Alt