Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 model leon görüşlerinize ihtiyacım var

Ern0709

Kayıtlı Üye
Saygıdeğer abilerim arkadaşlarım ;
Yaklaşık 1 aydır Seat Leon 1.6 Stlyance arıyorum. Bir türlü istediğim aracı bulamadım piyasa çok uçuk 2006 model referance lara bile 33 34 bin tl isteyebiliyolar. Bir araç var malum sitede rengi ve motor ömrü olarak kafam biraz karışık. http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-sirali-lpg-li-ilk-gelen-alir-184513165/detay araç bu rengi ara renk pek tutulan bi renk değil şimdi alsam satarken sıkıntı çıkarır mı. Birde arkadaş ekspertiz raporlarını koymuş resimlere %81 motor ömrü gözüküyo bu da biraz kafama takıldı şimdi ben geçen ay 99 model pejo 206 mı sattım o bile %85 çıkmıştı sonuçta 15 yıllık bi araba , 8 yıllık bi arabanın %81 çıkması biraz kafamı karıştırdı. Bu iki konuda siz deneyimli üstadların tavsiyelerine ihtiyacım var...

Baska araç bak kardeşim yorgun araca benziyor ve renk çok kötü 3bin dörtnin daha koysan sıfır ibiza alırsın bunu alıp ugrasmaktansa sıfır alır rahat rahat binerim

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Hocam Leona takmış durumdayım ibiza falan görmüyo gözüm dediğin gibi renk sıkıntı biraz daha beklicez galiba :S

Leon hostur guzeldir ama biraz abartili para istiyorlar. Bekleyin demek istiyorum ama yeni yilda belki ÖTV zammi da gelebilir. Bilemiyorum

Valla akıl sır ermiyor. Herkezin malı kıymetlidir tabi ama anlamıyorum yani 33 34 bin isteyenleri arıyorum en son 32500 olur diyolar. İlana acil yazıyolar bakıyorum ilan 6 7 aylık, bakalım artık hayırlısı aralığa kadar beklicem artık alamazsak mecburen hayallerimizden vazgeçicez.

Valla akıl sır ermiyor. Herkezin malı kıymetlidir tabi ama anlamıyorum yani 33 34 bin isteyenleri arıyorum en son 32500 olur diyolar. İlana acil yazıyolar bakıyorum ilan 6 7 aylık, bakalım artık hayırlısı aralığa kadar beklicem artık alamazsak mecburen hayallerimizden vazgeçicez.
Vazgeçme ya illaki bulursun :) Ben 1 haftada ustama 12 araba götürdüm baktırmak için :) temiz bulursan eğer 3 e 5 e bakmamanı tavsiye ederim zira piyasada temiz araba sayısı çok az.

Güzel araç gerçekten ama yakıtı çok fazla tüpte biraz daha avantajlı olabiliyor. Bunun yanı sıra aracın yaş unsurunuda göz önünde bulundurmanız gerekiyor

Bakalım inşallah bizde buluruz gönlümüzde yatan bi aslanı biraz zor gibi ama kısmet bu işler :)

Geri
Üst Alt