Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 leon stylance

WEST_38

Kayıtlı Üye
öncelikle herkeze slm olsun yeni katıldım aranıza. 2006 leon aldım 2 ay kadar oldu tam anlamıyla bilmiyorum aracı ilk calıştırdığım da direksiyon ve esp 10 sn kadar yanıyo sönüyo daha sonra hareket halindeykende yanıp sönüyo ben hidrolik direksiyon sıvı koyma yerini bulamadım varmı ? yoksada neyden kaynaklanır bu sorun yardımcı olursanız sevinirim .saygılarımla .

konuyla ılgılı bır bılgım yok bılen arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaktır,Ailemize hoşgeldiniz keyıfli forumlar

öncelikle herkeze slm olsun yeni katıldım aranıza. 2006 leon aldım 2 ay kadar oldu tam anlamıyla bilmiyorum aracı ilk calıştırdığım da direksiyon ve esp 10 sn kadar yanıyo sönüyo daha sonra hareket halindeykende yanıp sönüyo ben hidrolik direksiyon sıvı koyma yerini bulamadım varmı ? yoksada neyden kaynaklanır bu sorun yardımcı olursanız sevinirim .saygılarımla .
merhaba hoşgeldiniz...elektro servo motorludur direksiyon..direksiyon kutusunun yağı vardır onun yerini sizin bulmanız mümkün değil.Tekerlekteki sensörlerde arıza olabilir.esp ünitesinde arıza olabilir birde bahsettiğiniz kablolarda temassızlık olabilir.
direksiyon pili ve hidrolikten + hidrolik pompasından bahsedilmiş. sarı yanıyorsa arıza ufak fakat kırmızıya dönerse tehlikeli deniyor. aracın bilgisayara bağlanıp hata koduna bakılması gerekiyor.bu şekilde araç ve can güvenliği için aracınızı kullanmayın.en kısa zamanda; ustaya danışmanızda fayda var derim.

aileye hoşgeldiniz keyifli forumlar

TŞKR EDERİM HŞB .
bu şekilde can ve mal güvenliğiniz için aracınızı kullanmayın..seyir halındeyken direksiyon kilitlenebilir....gereken açıklamaları yukarıda yaptım..bunları bilerek gidin ustanıza...konuyla alakalı durumu ustaya danıştıktan sonr burda paylaşalım en kolay çözüm yolunu bulalım.coğu usta bilmez...takipteyim

COK TŞKR HŞB . EN KISA ZAMANDA SERVİSE GÖTÜRÜP BİLGİSAYAR DA BAKTIRAYIM ..

Öncelikle hoş geldiniz. Aracınız hayırlı olsun benimde 2006 stylance var. Direksiyon arıza lambası genelde direksiyon hidroliğinden kaynaklı oluyor esp için herhangi bir bilgim yok. Ama aracınızı en kısa sürede imkan varsa servise yoksa sağlam bi seat wv vb araçlara bakan ustaya gösterin. Hepimiz için öncelik EMNİYET ve CAN SAĞLIĞI.. Keyifli aktif forumlar

Geri
Üst Alt