Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 Leon stylance hakkında?

millet hep şikayet edip duruyo yok kedi geçince ötüyo yok ısık yanınca ötüyo en iyisi seninki işte :eek:

Bende pazartesi hayırlısıyla 2006 stylance leon aldım.Arabanın sahibi çoçuk bazı özelliklerini anlattı dedim bu aynaları otomatık kapabiliyormuyuz evet dedi aynaları ayarlama konsolundan yapılıyormuş yaptı yani 2006 benımkınde var o özellik.

Bende pazartesi hayırlısıyla 2006 stylance leon aldım.Arabanın sahibi çoçuk bazı özelliklerini anlattı dedim bu aynaları otomatık kapabiliyormuyuz evet dedi aynaları ayarlama konsolundan yapılıyormuş yaptı yani 2006 benımkınde var o özellik.
samet kardeşim forum kuralları geregi üyelerimizdenkendinizi tanıtan bi konu açarmısınız :seat

Samet kardeş nasıl yaptı anlatır mısın?

Geri
Üst Alt