Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 Leon stylance hakkında?

Hayırlı olsun. 2006 da olup ust modellerde olmayan ve çok sevdıgım ozellık arka koltukta oturanların rahayca kullanabılecegı cakmaklık. 2006 aracımda cok faydalı bır sekılde kullanıyordum 2008 modelde elım hemn oraya gıttı ama yok. Kendım yaptıracagım. Telefon şarjı için bire bir diğeri navigasyona baglı ne guzel gecınıyorduk :)

Arkadaşlar arabamı aldım ve kullanım kitapçığım yok aracın bazı özellikleri varmı varsa nasıl çalışıyor bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

1)Arabamın benzın gostergesının altında km var ortadaki düğmeye tikliyorum sadece güncel km yi sıfırlıyo bu arabanın Yol Bilgisayarı yokmu vardır mutlakada nasıl acılıyor hangi düğmeye basmam yada cevirmem gerekli.

2)Arabamın alarmı varmıdır acaba nasıl anlarım bunu

3)Aracımın camları acıkken dışarıda uzaktan kumandaya basınca camlar otomatık kapanmıyor basılı tutuyorum yıne kapanmıyor bu özellik yokmudur ki arabamda varsa nasıl çalışır

4)Bu arabada klima bölgesinde LO..........LO yazıyor ıkısıde 17-18-20 ... diye yukseltiliyor bunların anlamı ne sagdakı ne demek soldakı ne demek. yukseltınce bellıkı sıcak verıyoda ıkısı ayrı seylermı anlamadım bişey.birde ekonomık mod falan dıyor kilima cevresının tam olarak calışma prensibini anlatırmısınız.
Sorularıma cevap yazan arkadaşlara teşekkur ederim

Baba nabtın sen..
4. Şıkkı okuyunca şevk mevk kalmadı bende tüm yazma isteğide bitti.. puhaha

:D ne yapalım selcuk kardeş brodveyden inip ilk defa böyle bir arabaya binince öyle oluyor LO LO:eek:

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

:D ne yapalım selcuk kardeş brodveyden inip ilk defa böyle bir arabaya binince öyle oluyor LO LO:eek:

abi kaskoya gittim 2000 liranın altında kimse fiyat vermedi ilk defa kasko yaptıracam su ana kadar kaza belada yaşamadım.yas 30 5 yıldır ehliyette var bu ne abi 2200 2400 2140 boyle fiyatlar cekıyorlar.temmuzda artmışmış gecen yıl arkadaslar yenı aldı benım gıbı 2 ci el araba 800e yaptırdı oda ılk defa yaptırıyordu nıye bu kadar cok cıkıyor anlamadım.plaka 34 olsa anlıyacam benden oncekı sahıbı 1-2 ay once 1600 e yaptırmıs ıstanbulda.bız yozgat plaka yaptık daha uygun olması lazımken 2000 ustu cekıyolar fıyatı acaba nıyekıne?

mesela trafık sıgorta yaptırdım once 34 yaptırdım 340 a sonda 66 plakayı cıkartınca 190 kestıler kaskoda burası cok uygun olması gerekmezı varmı sebebini bilen hacep?

abi seatın kaskosu her zaman pahalı bende şubatta 1600 lira vermiştim

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

abi seatın kaskosu her zaman pahalı bende şubatta 1600 lira vermiştim

bende 2006 stylance leon var benim camlar uzaktan basılı tutarsan açılıyor ve kapanıyor ama aynaları içerden kapatıyorum camlar için birde anahtarı kapıya takıp cevirirsen sürekli ozaman çalışır belki ben öle duymuştum benim arabanın alarmı var oda camları acık unutursam içeri biri uzandığında calıo birde yedek anahtarla kapıyı açmaya calıştığımda calmıştı birde çok rüzgarlı bir havada çalmıştı sonra çok tekmeledim tekeri falan ama calmadı alarm

leonda hareket algılama sensörü var sadece orjinal olarak

konu niye hortladı yav:D
teşekkürşer sefa ve halil kardeşler
benim camar inmiyor abi öyle elimi falanda uzatıyorum cam acıkken calmıyor.ama kırmızı ışık yanıyor kapı kenarında belliki alarm var

konu niye hortladı yav:D
teşekkürşer sefa ve halil kardeşler
benim camar inmiyor abi öyle elimi falanda uzatıyorum cam acıkken calmıyor.ama kırmızı ışık yanıyor kapı kenarında belliki alarm var
akıllı alarmmış abi seninki sessiz sakin maşallah :)

Geri
Üst Alt