Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 leon stylance aliyorum yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mehmet ben bu arabanın sağlam olduğuna inanmıyorum!!!!!!!!hiçbirşey yoksa ya turbo bitmiştir 5-6 bin tl....ya klima kasnağı kompresörü bozuktur 3-4 bin tl yada şanzımanı arızalıdır 8-9 bin tl.....benden söylemesi arkadaş 26 ya aldı 2009 da 2006 modeli klima hala çalışmıyor yazık ama değilmi...4-5 bin tl masrafı var....al şahin gibi bin yazık ama ki saydığım arızalar bitirir leonu bilesin...ucuz leonun yahnisine binilmez:)ha hiçbirşey yoksa zart zurt ufak kazalar geçirmiştir sonra kasko da 3-4 bin lira isterlerse şaşırma...ki bu arabaya kaskosuz binilmez hava yastıkları toplamı 15 000 tl civarında....

abı saygılar resmen oyle seyler soyledın kı tırstım valla :(

Ekonomim diyosan hiç bakma kardeşim direk olarak 1.6 lpg li bi leon bakıcaksın, bu araçtada kaza darbe değişen yok diyor ama işte benzinli ve nerdeyse senin alıcan 1.6 lpg den 2 kat fazla yakıcak

saol kardesım sende 1.6 lpg lı kullanıyorsun heralde nasıl memnun musun?

saol kardesım sende 1.6 lpg lı kullanıyorsun heralde nasıl memnun musun?
evet kardeşim ben memnunum takılalı 11.000 km oldu lpg, onun dışında çekişte falan sıkıntı yaşamazsın lpg de ve lpg ye en uygun motor piyasada bizim 1.6 mpi motorlarımızdır o yüzden aklındada kötü bi düşünce olmasın rahat edersin lpg de de,benimde bisıkıntım yok aracımıda seviyorum, inş sende güzel bi araç bulursun ama kısmet acele etme.

evet kardeşim ben memnunum takılalı 11.000 km oldu lpg, onun dışında çekişte falan sıkıntı yaşamazsın lpg de ve lpg ye en uygun motor piyasada bizim 1.6 mpi motorlarımızdır o yüzden aklındada kötü bi düşünce olmasın rahat edersin lpg de de,benimde bisıkıntım yok aracımıda seviyorum, inş sende güzel bi araç bulursun ama kısmet acele etme.

saol kardesımm hayırlısıyla bulurum ıns x

artık aramıyorum Forumun değerli Abisi : Erkani abi bakıyor bana konu kapanabilir saygılar x :cool:

145bin km tamamen benzinle sürebildiyse o aracın sahibini kutlamak istiyorum.

hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt