Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 leon stylance aliyorum yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kardeşim öncelikle hoşgeldin, plaka sorgusunda 15 11 2011 yazıyorsa aracın ruhsatı değişmiştir ve önceki geçmişi çıkmıyodur sen aracın şase ve motor nosunu al ve bi ekspertiz bürosundan kaydına bakmayı rica et tüm dökümleri orada çıkar, 1500 tl lik hasardada aracının kaskosu yokmuş sanırım ondan dolayı kendi sigortası o kişiyi ödemiştir kendi aracınıda kendi parasıyla yaptırmıştır bence durum bundan ibarettir bi bak dediğim sorgu olayına bişeyler çıkarsa sen başşka ilan koy yine yardımcı oluruz

cok saĞol kardeŞ. İyİ kİ bu foruma Üye olmuŞum dİyorum kendİme her Şey İÇİn saĞolun. 2. El araba almak ne kadar meŞakatlİ bİr İŞmİŞ yahuu x

cok saĞol kardeŞ. İyİ kİ bu foruma Üye olmuŞum dİyorum kendİme her Şey İÇİn saĞolun. 2. El araba almak ne kadar meŞakatlİ bİr İŞmİŞ yahuu x
öyledir mehmet almak zor satmak kolaydır:) ben 3 ay leon aradım sen daha yolun başındasın:) şaka bi tarafa herşey kısmet, inş sende gönlüne göre bi leon alırsın bi an önce:)

öyledir mehmet almak zor satmak kolaydır:) ben 3 ay leon aradım sen daha yolun başındasın:) şaka bi tarafa herşey kısmet, inş sende gönlüne göre bi leon alırsın bi an önce:)

sağol kardeşim hayırlısı x

Şuna bir bakar mısın acaba bu nasıl bir araç 1.4 tsi ler nasıl ?
samimi olmak gerekirse aracımın içerisinde yavaş yavaş milleti çatlatırcasına leonum la takılmak istiyorum ilk tercihim konfor güvenlik ve yakıttttı 1.4 ler yakıtta daha iyi bir tercih olur mu acaba ?

Hayırlı olsun,tampondaki ufak kırık çıkık vs önemli değil,araba temizse motor ve yürüyen aksamda sorun yoksa fiyatıda iyi..

Az km, boyasız, herşeyiyle orjinal bir araç düşünüyorsanız parayada kıymak gerekiyor. Sanırım sizin bütce 26-29 bin arası. Bu fiyatlarada o bahsettiğim özelliklerde bir araç bulmanız zor. 30-32 bin fiyat isterler.

Bence 2-3 boyası olabilir büyük hasar olmasın yeter, şu formda 2006-2009 model aracı olan ve benim aracım hiç boyasız diyecek kaç kişi var merak ediyorum, vardır illaki ama satacak olsa 30 ve üzeri fiyat ister en az. tavanda şaselerde birşey yoksa ve km de 80-90bin arası bir araç bulursan al derim. 2-3 paraca boya normal bence.

Birde Beyaz renk bulabilirsen 10 numara olur derim.

Az km, boyasız, herşeyiyle orjinal bir araç düşünüyorsanız parayada kıymak gerekiyor. Sanırım sizin bütce 26-29 bin arası. Bu fiyatlarada o bahsettiğim özelliklerde bir araç bulmanız zor. 30-32 bin fiyat isterler.

Bence 2-3 boyası olabilir büyük hasar olmasın yeter, şu formda 2006-2009 model aracı olan ve benim aracım hiç boyasız diyecek kaç kişi var merak ediyorum, vardır illaki ama satacak olsa 30 ve üzeri fiyat ister en az. tavanda şaselerde birşey yoksa ve km de 80-90bin arası bir araç bulursan al derim. 2-3 paraca boya normal bence.

Birde Beyaz renk bulabilirsen 10 numara olur derim.

sağol İsmail abi 2 parça boyasına razıyım ama tecrübesiz oldugum ne için önce zıplıyorum tamam anlaştık filan sonra güvenemiyorum onda da haklı çıkıyorum dediginiz gibi acele etmemek lazım . özellikle bende beyaz ve siyah hastalıgı var x

sağol kardeşim hayırlısı x

Şuna bir bakar mısın acaba bu nasıl bir araç 1.4 tsi ler nasıl ?
samimi olmak gerekirse aracımın içerisinde yavaş yavaş milleti çatlatırcasına leonum la takılmak istiyorum ilk tercihim konfor güvenlik ve yakıttttı 1.4 ler yakıtta daha iyi bir tercih olur mu acaba ?
link verirsen bakarız kardeşim, 1.4 tsi ler performans istiyorsan kesin 1.4 almalısın 1.6 (lpg) ya oranla daha çok yakar ama yok ben ekonomik olsun(lpg) diyorsan 1.6 iidir işini görür sonuç olarak iki motor seçeneğiylede milleti çatlatırsın:) hangisinin artısı sana daha fazlaysa onu al

link verirsen bakarız kardeşim, 1.4 tsi ler performans istiyorsan kesin 1.4 almalısın 1.6 (lpg) ya oranla daha çok yakar ama yok ben ekonomik olsun(lpg) diyorsan 1.6 iidir işini görür sonuç olarak iki motor seçeneğiylede milleti çatlatırsın:) hangisinin artısı sana daha fazlaysa onu al

kardeş ekonomik olması benim yararıma olacaktır malum bu ekonomi ile küresel bir savaş çıkması kaçınılmaz

Seat Leon 1.4 TSI Style 2008 Model 29.500 TL Galeriden satılık ikinci el Siyah renk - 72856936

araç full bi araç herşeyini tek tek kontrol et... hız sabitlemeyi sileceklerini teyibini kolonunu esp sini abs sini her şeyini çok fazla elektronik bi araç olduğu için ufak bi sorun çok masraf açabilir... birde biraz daha az km fena olmazdı diye düşünüyorum yani bunun 100 bin km olanını bulmak çok zor olmasa gerek...

kardeş ekonomik olması benim yararıma olacaktır malum bu ekonomi ile küresel bir savaş çıkması kaçınılmaz

Seat Leon 1.4 TSI Style 2008 Model 29.500 TL Galeriden satılık ikinci el Siyah renk - 72856936
mehmet ben bu arabanın sağlam olduğuna inanmıyorum!!!!!!!!hiçbirşey yoksa ya turbo bitmiştir 5-6 bin tl....ya klima kasnağı kompresörü bozuktur 3-4 bin tl yada şanzımanı arızalıdır 8-9 bin tl.....benden söylemesi arkadaş 26 ya aldı 2009 da 2006 modeli klima hala çalışmıyor yazık ama değilmi...4-5 bin tl masrafı var....al şahin gibi bin yazık ama ki saydığım arızalar bitirir leonu bilesin...ucuz leonun yahnisine binilmez:)ha hiçbirşey yoksa zart zurt ufak kazalar geçirmiştir sonra kasko da 3-4 bin lira isterlerse şaşırma...ki bu arabaya kaskosuz binilmez hava yastıkları toplamı 15 000 tl civarında....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt