Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 leon stylance aliyorum yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cok tesekurler arkadaslar ilgilendiğiniz için araçtan vazgeçtikk dedikleriniz doğrultusunda heyacana gelmemek lazım saygılar x

öncelikle aramıza hoş geldin Mehmet. İlk ilanda verdiğin kırmızı leon çok mantıklı değildi. bu araçlara lpg olmadan binersen üzülürsün. o yüzden lpg si olan leonlara yönelmelisin.
2. verdiğin ilandaki araç temizse alınabilir. 1.6 motor vw en sağlam ve uzun ömürlü motorlarından biridir. 100.000 km de falan kolay kolay bişey olmaz.

kardes saol anlamadıgım ıkıncı aracta ıste plaka sorgusunda 15 11 2011 yazıo yanı yenı almıs adam arabayı anlamına gelıyor bu bı soroun olabılır mı_? ve dıorkı sıgorta sorgusunda 1500 tl masraf gozukuo bırıne vurmus heralde karsı tarafa kendısı odemıs gıbı bıseler soledı anlamadım bu ne anlama gelıyor arkadaslar yardımcı olursanız sevınırım

İşine karışmak gibi olmasın ama acele etme derim km'si düşük ve kazasız ,boyasız bir araç almayı bekle . Bu araca LPG ile binersen tabi ki üzmez seni ama LPG li diyede yüksek km'de araba alma derim sonuçta lpg dediğin olay 1.300 liralık bir olay . Nacizane tavsiyem;)

kardesim o tarıhte bir kazaya karışmıştır ve karsı tarafa 1500 tl ödemiştir sigortası veya kaskosu

Kardeş acele ediyorsun biraz... :) işin ucunda Leon olunca insanın sabretmesi çok zor oluyor ama bence biraz daha araştır....

Öncelikle hoşgeldin... eğer alır isen şimdiden hayırlı olsun fakat tampon işi ilanda yazdığı gibi 150-200 lira filan olmaz aldanma sakın... sadece sökme parası o kadar tutar haberin olsun... en az ama en az 400-500 gibi bir parayı gözden çıkar ve pazarlığını da ona göre yap...

kardes saol anlamadıgım ıkıncı aracta ıste plaka sorgusunda 15 11 2011 yazıo yanı yenı almıs adam arabayı anlamına gelıyor bu bı soroun olabılır mı_? ve dıorkı sıgorta sorgusunda 1500 tl masraf gozukuo bırıne vurmus heralde karsı tarafa kendısı odemıs gıbı bıseler soledı anlamadım bu ne anlama gelıyor arkadaslar yardımcı olursanız sevınırım

kardeşim öncelikle hoşgeldin, plaka sorgusunda 15 11 2011 yazıyorsa aracın ruhsatı değişmiştir ve önceki geçmişi çıkmıyodur sen aracın şase ve motor nosunu al ve bi ekspertiz bürosundan kaydına bakmayı rica et tüm dökümleri orada çıkar, 1500 tl lik hasardada aracının kaskosu yokmuş sanırım ondan dolayı kendi sigortası o kişiyi ödemiştir kendi aracınıda kendi parasıyla yaptırmıştır bence durum bundan ibarettir bi bak dediğim sorgu olayına bişeyler çıkarsa sen başşka ilan koy yine yardımcı oluruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt