Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 leon sol ayna

doğan arslan

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar, doğru yere mi konu açtım bilemiyorum, uygun olmayan yer ise kusuruma bakmayın. sıkışık trafikte 2006 leon sol aynaya amcanın birisi sınırları zorlayarak arabasıyla geçerken kapattı, ayna şuan otomatik açılıp kapanmıyor, elle açtım, geçen internette bulduğum açılır kapanır,elektirikli, ısıtmalı aynalar 450 TL civarında, parçacıları gezdim aynı özelliklerdeki aynalar 190 TL, bütün parçacılarda orjinal olduğunu söyledi, kafam karıştı açıkçası :)

Merhaba Arkadaşlar, doğru yere mi konu açtım bilemiyorum, uygun olmayan yer ise kusuruma bakmayın. sıkışık trafikte 2006 leon sol aynaya amcanın birisi sınırları zorlayarak arabasıyla geçerken kapattı, ayna şuan otomatik açılıp kapanmıyor, elle açtım, geçen internette bulduğum açılır kapanır,elektirikli, ısıtmalı aynalar 450 TL civarında, parçacıları gezdim aynı özelliklerdeki aynalar 190 TL, bütün parçacılarda orjinal olduğunu söyledi, kafam karıştı açıkçası :)
İlk önce seni üyeler kısmından tanımak isteriz
Aynada birşey yoktur içinde ufak bir plastik dişli var motora bağlı olan arka kapağını sökerek kontrol edin sonra parça arayın genelde parçacılar servisten biraz ucuz fiyat çekerler

Geri
Üst Alt