Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 leon sigorta şeması yardım

aliaydınercan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. Kaç aydır bozuk sandığım arka cam rezistansının aslında sigortası olmadığı için çalışmadığını tabiki elektrikçi yasin usta buldu. Sigorta şeması olmadığı için neyin ne olduğunu anlayamıyorum. Elinde 2006 leon stylance için sigorta şeması olan varsa paylaşırsa sevinirim. Formda rastlamadım. Teşekkürler şimdiden

seat araçlarda kronik bi sorun şema olmaması..benım cordoba da ne neyin oldu belli olmuyo.kendi şemanı kendin yaratabilirsin bulmakta çok kolay.hırdavat marketlerinde cok ucuza alabilceniz elektrik ölçü alet alın ince uçlu.hangi sigorta atmış kolaylıkla bulabilirsiniz :) bulduğunuz zamanda etiketlersiniz oldu bitti.ya da elektrikciniz kolaylıkla markalayabilir bir daha o dertten kurtulursunuz.geçmiş olsun

Araç kitapçıklarında varmıdır bilmiyorum. Benim aracımda çıkmamıştı kitap. Numara numara hangi sigorta ne için olduğunu bilsek... Birde bu sigorta işini hallettikten sonra arabayla belli bir hızda giderken ayağımı gazdan çekince çıt diye bir ses geliyo ve de danki sigorta kutusundan geliyo gibi hissediyorum. Bir bilgisi olan varmı acaba.

Araç kitapçıklarında varmıdır bilmiyorum. Benim aracımda çıkmamıştı kitap. Numara numara hangi sigorta ne için olduğunu bilsek... Birde bu sigorta işini hallettikten sonra arabayla belli bir hızda giderken ayağımı gazdan çekince çıt diye bir ses geliyo ve de danki sigorta kutusundan geliyo gibi hissediyorum. Bir bilgisi olan varmı acaba.
hacım öncelikle soru cevap şeklinde konuşabilmemiz için sağda alıntıya basarsan daha net anlaşırız takip kolay olur :)
kitapcık aklıma geldi hatta şimdi aracıma gidip bakacam merak ettim bende...pedal arkasından kablo gidiyorsa bi yere değiyo şase yapıyorda olabilir.elektrik tesisatıni güzelce kontrol ettir.bunun için ii bi elektrik ustasına git.benım bigun sigorta atmıştı ölçü aletim yoktu sigorta ucuz diye hepsini yeniledim :D şimdi gidiyorum kitapcığıma bakmaya gerci benım leon değil ama ama ışık olur leon kıtapcığı olan arkadaş resmini ceker yollar varsa eğer...

sen çok acil bi kitapcık bul fotokopi çektir :) cordoba 1.4 tdi için buldumkitapcığı inceledim.numaranın karşılığı var kolaylıkla bulabilirsin.cordoba da esp yok diyen halt yemiş maalesef esp var sadece yenı nesillerdeki gibi düğmesi yok.gizli esp :)

7oaq2Y.jpg
7oaq2Y.jpg

Benim leon da sigortalarına baktım çok az sigorta var rica etsem biri sigorta ünitesinisinin resmini atabilir mi 2006 leon stylance

Geri
Üst Alt