Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 leon reference aracıma orijinal mp3 çalar arıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

full_as

Kayıtlı Üye
başlıkta da belirttiğim gibi orijinal mp3 çalarlı teyp arıyorum.
değiştirecek arkadaşlara duyurulur...
temiz olması şartıyla...

sahibinden.com da 2 tane vardı bakabilirsin...

çok sağolun da sahibinden.com daki ler biraz pahalı gibi... ondan daha ucuza rcd 310 lar var onlardan mı alsam acaba

Rcd veya rns serilerinin hiç biri model 2008 olmadığı için düzgün çalışmaz akü bitirme problemi yaşarsın ama yok 350 lira veririm ayarlatırım derseniz ender elektronik onuda yapıyor

anladım.. yani bu işi orijinal teyple çözecez demek ki..

Orhan orjinal Leon CD-Mp3 çalar mevcut. Sarıp, sarmalayıp, bantlayıp sakladığım için resmini gönderemiyorum, ciddiysen paketi açarım. Fiyat pazarlıksız 300 TL, serviste ne kadar olduğunu öğrenmişsindir.

Bir diğer opsiyon şu an aracımın üzerindeki 5.1 inç dokunmatik Pioneer double din ve direksiyondan kontrol adaptörünü verebilirim. Direkt ön panelden USB ve Aux bağlantı girişleri de mevcut. Orjinal cd-mp3 çalardan bariz anlamda daha kaliteli ses verir. Araç şu an bakımda ama istersen yarın model numarasını da verebilirim. Fiyat 700 TL (sıfırı 1500 TL civarında)

Caner kardeşim tekliflerin için teşekkürler ancak orijinal teyp bana pahalı geliyor. ben daha ucuza bulunabileceğini düşünüyordum... neyse çok teşekkür ederim şu an maddi durumum buna müsait değil.. ilerde param olursa ve sen de teybi satamazsan buradan sana ulaşabilirim.

mp3 çalar aldım hepinize ilgilendiğiniz için teşekkürler
konu kapatılabilir

Rcd veya rns serilerinin hiç biri model 2008 olmadığı için düzgün çalışmaz akü bitirme problemi yaşarsın ama yok 350 lira veririm ayarlatırım derseniz ender elektronik onuda yapıyor
benim aracım 2009 ben taksam akü bitirme sorunu olur mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt