Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 leon güncelleme?

aliaydınercan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar herkese merhaba;
ben aracımı sadece kullandığımı fark ettim scw den önce ama burda o kadar çok şeylerle karşılaştım ki... soracak çok şey var ama. öncelikle 2006 leon stylance kullanıyorum. güncelleme ve yazılımlardan bahsediliyor. yazılımı sordum fiyat lı geldi. benim aracıma güncelleme yapılabilirmi acaba..

Ynt: 2006 leon güncelleme?

Ne amacla yazilim istiyorsunuz...

guncelleme var arabaya ama eger kumandadan camlar acilip kapaniyor ise gerek yopk guncellemeye yoksa yaptir

yazılım işine hiç girme 1.6 benzinli ve 8v olan motordan ekstra bir şey elde etmek için harcayacağın vereceğin emek karışıl 8-10 hp bence değmez,,,

aracın kendi yazılım güncellemesini kasttemiştim.(beyin) yanlış bi ifade kullanmadım değilmi? chip tuning değilde.kumandadan camların kontrolu yok. kapıdan inip kalkıyo

aracın kendi yazılım güncellemesini kasttemiştim.(beyin) yanlış bi ifade kullanmadım değilmi? chip tuning değilde.kumandadan camların kontrolu yok. kapıdan inip kalkıyo
kardeş seat kitapçıgı varsa bi bak istersen kapılardan yapılıyo diye biliyorum

servisler güncelleme konusunda ne kadar ücret talep ediyorlar acaba. fikir açısından soruyorum.

Geri
Üst Alt