Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 ibizama tampon ariyorum

SfenkS

Kayıtlı Üye
Arkadaslar iyi aksamlar 1 hafta icinde 2-3 günlüğüne istanbula gelme durumum var. Acaba istanbulda ibizam icin cupra ya da fr on arka tamponu nerde bulabilirim ya da var mi satan ama uzerindeki orjinal tamponlari da alacak...

istanbuldan boş dönme ihtimaliniz sıfır...yapın yakışır. ama eski tamponlara fazla para vermeyebilirler. (eğer tamponda fazla problem yoksa üzerine çok para vermezsiniz gibi geliyor)

Alında daha evvel vardı sitede satan arkadaşlar ama güncel takip etmek gerek böyle konuları zira gene bi kaç ilan var malum sitede araştırmanı tavsiye ederim gelmeden önce :eek:key:

Cupra almanizi tavsiye ederim ben taktim çok şık oldu disarida çikmaciya 300-400 veripte almayin sakin serviste boyasi ve montaji ile 650 civari diye biliyorum

Dizeller için Cupra tamponu önermiyorlar hava girişi nedeniyle. Tamponun servis fiyatı Burak'ın dediğinden biraz daha pahalıya geliyor.

Konu kirliliği olmasın diye konu açmadım burdan sorayım dedim.Bende fr tampon aldım ama ızgaraları falan eksik takamıyorum,az önce bir kaç servisi aradım ızgaralar için çok değişik fiyat verdiler, sis kapakları tanesi biri 52tl dedi biride 84tl dedi,plakanın alt kısmına biri 80tl biride 160 tl dedi,yukardaki ufakların tanesinede 52tl dediler.Bana çok pahalı geldi bilmiyorum normalmi,yanlış anladılar başka şeyin fiyatınımı söylediler şüpelenmiyo değilim şuan :cool:Bu arada avekte geçen hafta cupra tamponu sormuştum,boş hali 630 tl fiyat verdiler.Bende çıkmaya yönelip fr buldum aldım fakat ızgaraları nasıl yapıcam bilmiyorum

Konu kirliliği olmasın diye konu açmadım burdan sorayım dedim.Bende fr tampon aldım ama ızgaraları falan eksik takamıyorum,az önce bir kaç servisi aradım ızgaralar için çok değişik fiyat verdiler, sis kapakları tanesi biri 52tl dedi biride 84tl dedi,plakanın alt kısmına biri 80tl biride 160 tl dedi,yukardaki ufakların tanesinede 52tl dediler.Bana çok pahalı geldi bilmiyorum normalmi,yanlış anladılar başka şeyin fiyatınımı söylediler şüpelenmiyo değilim şuan :cool:Bu arada avekte geçen hafta cupra tamponu sormuştum,boş hali 630 tl fiyat verdiler.Bende çıkmaya yönelip fr buldum aldım fakat ızgaraları nasıl yapıcam bilmiyorum

Elinize ya tamponun resmini yada istediğiniz parçaların parça kodlarını alarak gidin servise yada arayın yoksa imkanı yok onlar anlayamazlar emin olun sizden daha cahildirler bu konuda ve üstelik servis dili dışarısıyla çok farklıdır.. buda o alanda çalışanların özelliklede alakası olmayanların sürekli kullandığı ve anlaşılmakta sıkıntı yaşanan bir durum.. örneğin bizim ve Tüm Dünyanın LİP dediği şeye onlar Spoyler diyorlar çünkü ellerindeki kağıtlarda nöyle yazıyor onlarda ne okursa onu söylüyor hatta bu yüden bayağı bir tantana olmuştu... Tavsiyem güvenmeyin servise ve parça kodlarını bulun :eek:key:

Geri
Üst Alt