Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 ibiza yakit tuketimi

bsbgfth

Kayıtlı Üye
Merhaba oncelikle herkese.

2006 seat ibiza otomatik aracim var. Tavsiye uzerine obd li AKL lpg taktirdim. Suanda yakit tuketimim sehir ici klima acik kapali 12-13 lt yakit tuketimim var. Sehir disi klima kapali 7-8 lt civari. Sizce bu degerler nasil bu arac icin ?

Lpgden anlayan arkadaslarada bir kac sorum olacak musadenizle.

Araca lpg baglandiktan sonra 8000-9000 bin km civari yol yaptim 4 ayda. Aracin ariza lambasi yaniyor obd bagliyoruz siliyoruz ve surekli fakir karisim hatasi aliyoruz. Defalarca ayar yapilmasina ragmen sorun cozulemedi ? Ben parcalardan birinde sorun olacagini dusunuyorum sizin fikirlerinizi alabilirmiyim ?

Merhaba oncelikle herkese.

2006 seat ibiza otomatik aracim var. Tavsiye uzerine obd li AKL lpg taktirdim. Suanda yakit tuketimim sehir ici klima acik kapali 12-13 lt yakit tuketimim var. Sehir disi klima kapali 7-8 lt civari. Sizce bu degerler nasil bu arac icin ?

Lpgden anlayan arkadaslarada bir kac sorum olacak musadenizle.

Araca lpg baglandiktan sonra 8000-9000 bin km civari yol yaptim 4 ayda. Aracin ariza lambasi yaniyor obd bagliyoruz siliyoruz ve surekli fakir karisim hatasi aliyoruz. Defalarca ayar yapilmasina ragmen sorun cozulemedi ? Ben parcalardan birinde sorun olacagini dusunuyorum sizin fikirlerinizi alabilirmiyim ?
Lpg li araclarda o işigi yanmayan pek nadirdir cok iyi bir lpg kiti ile belki yanmıyor olabilir ama cogunlukta fakir karişim hatasını vericektir işiga aliş bence bi zarari yok :) benim leonda da yaniyor fabia vardi onda da yanıyordu o yuzden ben o işigi hic gormuyorum bile :)

Hocam bana isik yanmayacak bu sistemde dedikleri icin bu sistemi sectim acikcasi ve surekli aklim orada sanki motora zarar veriyormusum gibime geliyor.

Biree yakit tuketim degerleri nasil ?

Hocam bana isik yanmayacak bu sistemde dedikleri icin bu sistemi sectim acikcasi ve surekli aklim orada sanki motora zarar veriyormusum gibime geliyor.

Biree yakit tuketim degerleri nasil ?
Banada hep oyle dediler tupu takanakadar oyle derler onlarda biliyo ısıgın yancagını pahallı sistemlerin baZıları yaktrmıyormus ama atikerde yanıyor işik

Geri
Üst Alt