Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2006 ibiza yakit tuketimi

Konu, 'LPG Dönüşüm Sistemleri' kısmında bsbgfth tarafından paylaşıldı.

1. bsbgfth

bsbgfth SCW Üyesi

23
    11
    3
    Merhaba oncelikle herkese.

2006 seat ibiza otomatik aracim var. Tavsiye uzerine obd li AKL lpg taktirdim. Suanda yakit tuketimim sehir ici klima acik kapali 12-13 lt yakit tuketimim var. Sehir disi klima kapali 7-8 lt civari. Sizce bu degerler nasil bu arac icin ?

Lpgden anlayan arkadaslarada bir kac sorum olacak musadenizle.

Araca lpg baglandiktan sonra 8000-9000 bin km civari yol yaptim 4 ayda. Aracin ariza lambasi yaniyor obd bagliyoruz siliyoruz ve surekli fakir karisim hatasi aliyoruz. Defalarca ayar yapilmasina ragmen sorun cozulemedi ? Ben parcalardan birinde sorun olacagini dusunuyorum sizin fikirlerinizi alabilirmiyim ?

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
    Bunu beğendi. Baho61 bunu beğendi.
  2. Baho61

Baho61 SCW Üyesi

150
    52
    28
    Lpg li araclarda o işigi yanmayan pek nadirdir cok iyi bir lpg kiti ile belki yanmıyor olabilir ama cogunlukta fakir karişim hatasını vericektir işiga aliş bence bi zarari yok :) benim leonda da yaniyor fabia vardi onda da yanıyordu o yuzden ben o işigi hic gormuyorum bile :)

3. bsbgfth

bsbgfth SCW Üyesi

23
    11
    3
    Hocam bana isik yanmayacak bu sistemde dedikleri icin bu sistemi sectim acikcasi ve surekli aklim orada sanki motora zarar veriyormusum gibime geliyor.

Biree yakit tuketim degerleri nasil ?

4. Baho61

Baho61 SCW Üyesi

150
    52
    28
    Banada hep oyle dediler tupu takanakadar oyle derler onlarda biliyo ısıgın yancagını pahallı sistemlerin baZıları yaktrmıyormus ama atikerde yanıyor işik

Sayfayı Paylaş