Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 ibiza tup tavsiyesi

bsbgfth

Kayıtlı Üye
arkadaslar merhaba. 2006 seat ibiza 1.4 otomatik vites aracim var. Arac 27 binde ve tup taktirmak istiyorum. Alanyadayim butcem 2000 lira civarinda.

Onereceginiz bir marka varmi ve taktirirken nelere dikkat etmeliyim ?

Brc genelde oneriliyor bu butceye atiker daha uygundu ama tavsiye eden arkadaslar olursa dusunebilirim.

bende atıker obd2 var çok memnunum 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum hemde yerlı malı yurdun malı herkes bunu kullanmalı :D

bende atıker obd2 var çok memnunum 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum hemde yerlı malı yurdun malı herkes bunu kullanmalı :D
Arac otomatik vitesmi sizinde ? Burdan bir tanidik vasitasiyla tup takan bir yerle gorustuk o araca brc degil zavoli tak dediler ? 2000 liraya yakinmis sizin bahsettiginiz atiker obd2 ne kadardi ?

Arac otomatik vitesmi sizinde ? Burdan bir tanidik vasitasiyla tup takan bir yerle gorustuk o araca brc degil zavoli tak dediler ? 2000 liraya yakinmis sizin bahsettiginiz atiker obd2 ne kadardi ?
manuel benımkı arac tsi degılse yapıstır atıkerı sıkıntı yasamazsınn

Yalnız 27bin 2006 maşallah :)
Sans eseri tanidik birinden denk geldi 22 binde aldim 2 aydir bende 5000 km yaptim bi kismi uzun yol ama benzine para yetmeyince mecburen tube gececegim.

Atikerin gold serisi varmis yeni nesil olarak 1600 tl dediler. Zavoli icinde 1800 lira. Alanyada bu isi hakkiyla yapan kimse yok gibi. İstanbulda olmamanin sikintisini cekiyorum.

atiker ob2 arıza ısığı yakmaz. benim araçda da obd si vardı, oda arıza ışığı yakmadı. fazla para verme. en fazla 1200 tl ye bu iş biter. senin araca hertürlü uyuyor tüp, neden fazla para veresin ki
[doublepost=1466231168,1466231130][/doublepost]
atiker ob2 arıza ısığı yakmaz. benim araçda da obd si vardı, oda arıza ışığı yakmadı. Ben 900 tl ye taktırmıştım,fazla para verme. en fazla 1200 tl ye bu iş biter. senin araca hertürlü uyuyor tüp, neden fazla para veresin ki

Geri
Üst Alt