Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 İbiza jant lastik hk. yardım ve öneriler !!!

can_ozi

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var,ne tür bi jant önerirsiniz,ben daha önce bbs 16" 9 offsetlere baktım davlumbazlara sığmıyo die vazgeçtim,daha önceden offset li jant uygulaması yapan var mı bildiğiniz,replica bi jant düşünüyorum ama kararsız kaldım,önerilerinizi bekliyorum,şimdiden teşekkürler..

Enkei 17 düşünürsen setnogrom arkadaşımızın arabasından fotoğraflara bakıp mehmetelt arkadaşımızın satıyorumdaki ilanının değerlendirebilirsin. Sağlam hafif Kaliteli bir jant :)

yukledım jantları kardesım

Enkei 17 düşünürsen setnogrom arkadaşımızın arabasından fotoğraflara bakıp mehmetelt arkadaşımızın satıyorumdaki ilanının değerlendirebilirsin. Sağlam hafif Kaliteli bir jant :)

Oğuz ilgilendiğin için saol kardeş,çok baktım enkei lere de ısınamadım ya saol yinede ..

Geri
Üst Alt