Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 İbiza Farları Hakkında - Klima Sorunu

bsbgfth

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar 2006 ibizam var. Bunların farlarını led veya xenon olarak aliexpresten getirteceğim. Fakat hangi şey olduklarını öğrenemedim. Galiba biri H7 biri H4 doğrumudur ? Yurtdışı siparişi geçeceğim için iade sıkıntı olacağı için kesin bilgi lazım.

Araç otomatik vites körüğü yırtıldı. Bu parçayı uygun oalrak nereden bulabilrim ? Bir yere sordum 165 TL dediler ve aşırı pahalı geldi. Sonuçta sadece plastik bir parça.

Bahsettiğim parça bu arkadaşlar.
04.jpg

Djital klimanın kullanımı hakkında yardımcı olabilirmisiniz ? Mesela ben sadece fanları veya motor sıcaklığını içeri vermek istiyorum. Normalde AC tuşuyla klimayı açabiliyruz fakat böyle bir tuş yok. Direk klima açılıyor.

Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar 2006 ibizam var. Bunların farlarını led veya xenon olarak aliexpresten getirteceğim. Fakat hangi şey olduklarını öğrenemedim. Galiba biri H7 biri H4 doğrumudur ? Yurtdışı siparişi geçeceğim için iade sıkıntı olacağı için kesin bilgi lazım.

Araç otomatik vites körüğü yırtıldı. Bu parçayı uygun oalrak nereden bulabilrim ? Bir yere sordum 165 TL dediler ve aşırı pahalı geldi. Sonuçta sadece plastik bir parça.

Bahsettiğim parça bu arkadaşlar.
04.jpg

Djital klimanın kullanımı hakkında yardımcı olabilirmisiniz ? Mesela ben sadece fanları veya motor sıcaklığını içeri vermek istiyorum. Normalde AC tuşuyla klimayı açabiliyruz fakat böyle bir tuş yok. Direk klima açılıyor.

Şimdiden hepinize teşekkür ederim.
Kısalar H7. Sisler H4 Uzunlari değiştirmedim ama H4 olabilir. Klima nin econ tuşuna basın ekran da çıkınca kompresör devreye girmez. Derece yi LO ya getirince dışarıdan gelen hava sıcaklığını değiştirmez. yüksektirseniz dereceyi sıcak hava gelir. Oto döşeme yapan yerler 40_50 tl civarında parçayı söküp yenisini dikerler.

Power+Torque=TDI

Farlari sokup baktim kisalar h7 uzunlari sokemedim ama gordugum kadariyla h3 sislerde h4 diye gordum. Xenon siparisi verdim aliexpress uzerinden beklemeye gectik artik farlar icin.

Klima cok teferruatli geldi bana tam olarak cozemedim acikcasi :)

Parcayi en kisa zamanda dediginiz gibi gidip diktirecegim.

Birde bu araclarda ayna katlama ve otomatik cam kaldirma yok bildigim kadariyla ? Acaba bu cam indirme kaldirma islemini nasil yapbilirim ? Biraz okudum forumda ama kesin birsey yazilmamis. Yapan eden varsa yardimci olursa sevinirim.
[doublepost=1463752971,1463714218][/doublepost]Cam hakkinda bilgisi olan varmi ?

Farlari sokup baktim kisalar h7 uzunlari sokemedim ama gordugum kadariyla h3 sislerde h4 diye gordum. Xenon siparisi verdim aliexpress uzerinden beklemeye gectik artik farlar icin.

Klima cok teferruatli geldi bana tam olarak cozemedim acikcasi :)

Parcayi en kisa zamanda dediginiz gibi gidip diktirecegim.

Birde bu araclarda ayna katlama ve otomatik cam kaldirma yok bildigim kadariyla ? Acaba bu cam indirme kaldirma islemini nasil yapbilirim ? Biraz okudum forumda ama kesin birsey yazilmamis. Yapan eden varsa yardimci olursa sevinirim.
[doublepost=1463752971,1463714218][/doublepost]Cam hakkinda bilgisi olan varmi ?
kumanda kılıt tusuna basılı tutarsan 5-10 sn ye kadar camlar kapanır acma tusunada aynı sekılde basarsan acılır
[doublepost=1463755059][/doublepost]
kumanda kılıt tusuna basılı tutarsan 5-10 sn ye kadar camlar kapanır acma tusunada aynı sekılde basarsan acılır
şayet anahtarla kapatıyorsan kapıları kılıdı cevırdıktensonra bırakmayıp osekılde tutarsan gene aynı sekılde kapanır ve acılır

Kapidan direk anahtarla acip kapayabiliyorum camlari fakat anahtarla olmuyor. Bilginiz varmi bu konu hakkinda ? Bazi konularda bilgisyara baglanmasi gerektigini yazmislar ama bazi arkadaslarda bilgisayarlada olmadigini yazmislar.

Kapidan direk anahtarla acip kapayabiliyorum camlari fakat anahtarla olmuyor. Bilginiz varmi bu konu hakkinda ? Bazi konularda bilgisyara baglanmasi gerektigini yazmislar ama bazi arkadaslarda bilgisayarlada olmadigini yazmislar.
Cam kaldırma modül ü taktirip kumanda dan camlar da kapanabilir oto elektrikcisi ne danışın.
Klima ya birkaç kullanım da alisirsiniz.

Power+Torque=TDI

bana bi yardım edin arac alacagım 1.4 tsifr mı yeni megan 1.6 dci? araca 5 yıl binecegim

Geri
Üst Alt