Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"2006 Ibiza 1.2 Reference" her türlü bilgiye ihtiyacım var

kardass

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Aracımı alalı on gün oldu ve kitapçığı falan olmadığı için bu aracın ne tür özellikleri olduğunu bilmiyorum. Mümkünse bana bu model ile ilgili bildiklerinizi paylaşırmısınız. (Anahtardaki kapı açma düğmesine iki kez basınca tüm kapıların açıldığını bile yeni öğrendim.) Her türlü bilgiye ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.
[doublepost=1495652439,1495184213][/doublepost]Neyse baktım forumda kimse yazmıyor. Bende bugün İspanya Seat' a yazdım :) Şase numarasını verip benim aracımın kullanma kılavuzu yok diye. 1 saat sonra gönderdiler sağolsunlar :) Detaylar için de Doğuş Oto ya başvurabileceğimi yazmışlar...

Merhaba arkadaşlar,
Aracımı alalı on gün oldu ve kitapçığı falan olmadığı için bu aracın ne tür özellikleri olduğunu bilmiyorum. Mümkünse bana bu model ile ilgili bildiklerinizi paylaşırmısınız. (Anahtardaki kapı açma düğmesine iki kez basınca tüm kapıların açıldığını bile yeni öğrendim.) Her türlü bilgiye ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.
[doublepost=1495652439,1495184213][/doublepost]Neyse baktım forumda kimse yazmıyor. Bende bugün İspanya Seat' a yazdım :) Şase numarasını verip benim aracımın kullanma kılavuzu yok diye. 1 saat sonra gönderdiler sağolsunlar :) Detaylar için de Doğuş Oto ya başvurabileceğimi yazmışlar...
Cordoba 2002-2008 türkçe kullanım kılavuzu | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye aşa yukarı aynı kıtapcık onlıne indiri kullanın :) kullanım kıtapcıkta boya kodu teyp kodu yazar eğer şaseye gore yollamışlarsa... kıtapcığı anlatmaya kalkkarsak forum pert olur ..hayırlısı olsun bişi olursa sorarsınız...

Öncelikle hayırlı olsun aracınız , bende yeni aldım sizin gibi 2 hafta oldu , yakıt tüketimi bana çok fazla geldi sizde durum nasıl? Baskı Balata bitikti yeni değiştirdim belki o yüzden fazla yakmış olabilir

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt