2006 cordoba stylance kararan dikiz aynası yardımmmm...!!!! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2006 cordoba stylance kararan dikiz aynası yardımmmm...!!!!

alperen

Kayıtlı Üye
merhabalar 2006 cordoba 1.4 tdı style aracım var ve kararan dikiz aynası olup olmadığını merak ediyorum ve sol dikiz aynasında siyah bir çizgi var bununla bir alakası varmı ? şimdiden teşekkürler.:D

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
kararan dikiz aynan yok tabi sonradan taktıran olmadıysa:) dış dikiz aynasındaki o siyah çizgiden sonrası tümsek ayna görevi görerek ölü noktayı gösteriyor 2007 den sonra o da yok:) ayrıca kararan dikiz aynası içerdeki aynada olur olursa şayet

S-Rider

Kayıtlı Üye
kararan dikiz aynan yok tabi sonradan taktıran olmadıysa:) dış dikiz aynasındaki o siyah çizgiden sonrası tümsek ayna görevi görerek ölü noktayı gösteriyor 2007 den sonra o da yok:) ayrıca kararan dikiz aynası içerdeki aynada olur olursa şayet
görkemin söylediği sol taraf çift açılı ayna kör nokta için.
Ayrıca iç dikiz aynası manuel karartmalı. aynanın altındaki koldan

alperen

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim :D saygılar

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
ben rentelde görmuştum karartmalı dikiz aynası ve otomatik yanan farlı ve yeğmur senörlu bir tane cordoba. orjınal ispanya montajlı o şekilde gelmişti araba. eğer bu raba o araba değilse normalde kararan dikiz aynası yoktur bu arabalarda.

Üst Alt