Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2006 cordoba ön takım

Konu, 'Cordoba' kısmında soonnefess_71 tarafından paylaşıldı.

1. soonnefess_71

soonnefess_71 SCW Üyesi

13
    0
    1
    slm arkadaşlar aramızda cordoba ön takım yaptıran warmı aracımın sorunu tabla burçları z rotlar fiyat hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim hayırlı yorumlar :(

2. ZaferAykan

ZaferAykan SCW Üyesi

362
    72
    28
    tablo burçların sağ ve sol 20 TL ; z rotlarda 40 TL civarı çift olarak. yalnız tahmini rakamlardır. işçilik ustanızla sizin aranızda :D

3. soonnefess_71

soonnefess_71 SCW Üyesi

13
    0
    1
    orjinalmi peki bu parçalar bize başka bi cordoba sahibi ön takıma 400 lira dedi :D

4. ZaferAykan

ZaferAykan SCW Üyesi

362
    72
    28
    orjinal diyemem. fakat sıfır hatalı yan sanayi:)

5. soonnefess_71

soonnefess_71 SCW Üyesi

13
    0
    1
    yarın sabah ilk işim sanaiye gitmek olucak bıktım walla bu seslerden araba hurda gibi gelio :D teşekkür ediyorum yorumlar için

6. ZaferAykan

ZaferAykan SCW Üyesi

362
    72
    28
    seni yanlış yönlendirmiş olmiim yalnız bilgin olsun. ama ben alt salıncak tabla tanesine 55 TL verdim. Tabla burcuna tanesi 10 Tl aldım. ayrıca geçende sağ ön ve arka porya bilyesine de 200 Tl verim. bunların montajına 10bin bakımı dahil ustam 70 Tl aldı. ha bide 20 TL tornacıya versim. bilyeleri çaktırdım. iyi öğrenin markayı. kolaygelsin

---------- Post added at 01:29 ---------- Previous post was at 01:27 ----------

bzim araçların en büyük sıkıntısı süspansiyon sisteminin sert olması. darbeleri çok hissediyorsunuz. kronik özelliği işte

Sayfayı Paylaş