Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 cordoba ön takım

soonnefess_71

Kayıtlı Üye
slm arkadaşlar aramızda cordoba ön takım yaptıran warmı aracımın sorunu tabla burçları z rotlar fiyat hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim hayırlı yorumlar :(

tablo burçların sağ ve sol 20 TL ; z rotlarda 40 TL civarı çift olarak. yalnız tahmini rakamlardır. işçilik ustanızla sizin aranızda :D

orjinalmi peki bu parçalar bize başka bi cordoba sahibi ön takıma 400 lira dedi :D

yarın sabah ilk işim sanaiye gitmek olucak bıktım walla bu seslerden araba hurda gibi gelio :D teşekkür ediyorum yorumlar için

seni yanlış yönlendirmiş olmiim yalnız bilgin olsun. ama ben alt salıncak tabla tanesine 55 TL verdim. Tabla burcuna tanesi 10 Tl aldım. ayrıca geçende sağ ön ve arka porya bilyesine de 200 Tl verim. bunların montajına 10bin bakımı dahil ustam 70 Tl aldı. ha bide 20 TL tornacıya versim. bilyeleri çaktırdım. iyi öğrenin markayı. kolaygelsin

---------- Post added at 01:29 ---------- Previous post was at 01:27 ----------

bzim araçların en büyük sıkıntısı süspansiyon sisteminin sert olması. darbeleri çok hissediyorsunuz. kronik özelliği işte

Geri
Üst Alt