Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006-2009 uyumlu seat leon angel eye farlar ve logo iptal ön panjur

zominar

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar.. 2 ay önce 2007 model leon almıştım. Aldığım arkadaş aracın yanında angel eye farlar (stopları ile birlikte) ve logo iptal ön panjuru da kullanmam için bana vermişti. Kullanmayı düşünmüyorum, satmayı düşünüyorum açıkçası ikinci el olarak piyasa fiyatı nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim.. teşekkür ederim

Fotoğraf koyarsan bizi, biz de seni daha iyi bilgilendiririz.

fotoğraflarını bir kaç güne kadar koyacağım

111.png untitled.png panjur.png selam arkadaşlar.. bahsettiğim angel eye farlar, stop lambaları ve ön panjur resimdekilerin bire bir aynıdır ancak bendekiler haliyle ikinci el, takım halindedir, herhangi bir yıpranma veya deformasyon söz konusu değildir, sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Kullanmayı düşünmediğim için satmayı düşünüyorum ikinci el piyasası hakkında yardımcı olursanız sevinirim

Hayırlı satışlar kardeşim... Bunların 2. el piyasası diye bişey yok... 0 fiyatlarını araştır... ona göre bir fiyat koy zaten meraklısına gidecek ürünler bunlar...

Farlarin sifiri 700-900 tl arasi fiyatlara gidiyor.
Panjurun fiyatida yaklasik 75-150 arasi olmasi lazim

Arkdaslar konusu varken birsey soylemek istiyorum 2012 frye logosuz panjut varmi ben bulamadim bu oluyormu ? Cunki ön tamponla uyumlu olmasi lazim bilgisi olan !

Geri
Üst Alt