Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 -2009 Ibiza FR Mercekli Far

Benim aracımda mercekli ve gündüz farı özelliği olan farlarım var. Görüntü ve görüş hakimiyeti açısından çok iyi diyebilirim. Lakin ben yurt dışından 900TL ye aldım ( gümrük vs dahil )

Yukarda verilen modifiye sitesindeki fiyat çok güzel bence hemen alın. İbizanın far değişim sırasındaki tek sorunu ön tamponun çıkması malesef :)

Aracımı satacağım için farlarımıda ayrı olarak satacağım ama fiyatının bu kadar düştüğünü hiç tahmin etmiyordum.

Bilgiler için saolasın Süha Kardeşim ama ben ledli istemiyorymi direk orjinal görüntü arıyorum, onjinal fr far bakıyoruz.. olmazsa mercek taktırmaya yöneleceğim belki..

Benim aracımda mercekli ve gündüz farı özelliği olan farlarım var. Görüntü ve görüş hakimiyeti açısından çok iyi diyebilirim. Lakin ben yurt dışından 900TL ye aldım ( gümrük vs dahil )

Yukarda verilen modifiye sitesindeki fiyat çok güzel bence hemen alın. İbizanın far değişim sırasındaki tek sorunu ön tamponun çıkması malesef :)

Aracımı satacağım için farlarımıda ayrı olarak satacağım ama fiyatının bu kadar düştüğünü hiç tahmin etmiyordum.

Farlari kaça verirsin dostum ?

Ya kardeşim o logodaki seytan işretini nerden temin edebilirz bi bilgin varmi

benim ibiza ma bu fardan taktım Fr mercekli var, 4300 K zenon la mükemmel görüntü. sana numara mı msj atacıcam istersen ara detayları konuşuruz

Geri
Üst Alt