Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 -2009 Ibiza FR Mercekli Far

eengineer

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, FR ibizalarda (ekli resim) bulunan mercekli fardan almak istiyorum, uygun fiyata nerden nasıl temin ederim fikri olan var mı? Ebay fln baktım bulamadım henüz...

Teşekkürler.

walla orj zor gibi fakat normal farın içini açıp mercek takan-taktıran arkadaşlar var

Ankaradan ayberke ulas cıkmacıdan bakar sana ankarada cokca bulunyo boyle seyler.numarasını pm le gonderıyorum.

ebay'den de ucuza gelmiyor mercekli farlar..
zamaninda az arastirmadim; yine pahali. zaten asil para tutan kismi mercekli far degil beyin. orjinal beyin cok pahali.
mercekli far istiyorsan ayberk yardimci olabilir.

havalandirma cercevelerini mi diyorsun yoksa; cupra nin kirmizi seritli acma-kapama butonunu mu?

ebay'den de ucuza gelmiyor mercekli farlar..
zamaninda az arastirmadim; yine pahali. zaten asil para tutan kismi mercekli far degil beyin. orjinal beyin cok pahali.
mercekli far istiyorsan ayberk yardimci olabilir.

havalandirma cercevelerini mi diyorsun yoksa; cupra nin kirmizi seritli acma-kapama butonunu mu?

Ben beyni istemiyorum, sadece mercekli farlar olsa yeter... Ayberk'i arayacağım ...
komple çerçeveler, kadran ve havalandırma takım olarak :)

Benim aracımda mercekli ve gündüz farı özelliği olan farlarım var. Görüntü ve görüş hakimiyeti açısından çok iyi diyebilirim. Lakin ben yurt dışından 900TL ye aldım ( gümrük vs dahil )

Yukarda verilen modifiye sitesindeki fiyat çok güzel bence hemen alın. İbizanın far değişim sırasındaki tek sorunu ön tamponun çıkması malesef :)

Aracımı satacağım için farlarımıda ayrı olarak satacağım ama fiyatının bu kadar düştüğünü hiç tahmin etmiyordum.

Geri
Üst Alt