2006 -2009 Ibiza FR Mercekli Far | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

2006 -2009 Ibiza FR Mercekli Far

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında eengineer tarafından paylaşıldı.

1. eengineer

eengineer
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    43
    Arkadaşlar, FR ibizalarda (ekli resim) bulunan mercekli fardan almak istiyorum, uygun fiyata nerden nasıl temin ederim fikri olan var mı? Ebay fln baktım bulamadım henüz...

Teşekkürler.

2. freesezar

freesezar
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    83
  3. eengineer

eengineer
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    43
  4. freesezar

freesezar
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    83
    walla orj zor gibi fakat normal farın içini açıp mercek takan-taktıran arkadaşlar var

5. ERK_RS

ERK_RS
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    48
  6. kurtbil

kurtbil
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    113
    Ankaradan ayberke ulas cıkmacıdan bakar sana ankarada cokca bulunyo boyle seyler.numarasını pm le gonderıyorum.

7. eengineer

eengineer
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    43
    Saol Rıza kardeşim, konuyu inceledim çok güzel olmuş ama epeyde tuzlu olmuş, sen ebaydan epey bişeyler buluyorsun, bunlardan bulsak olmazmı :):) birde senin havalandırma ve kadrandaki kaplamalardan lazım :)

8. ERK_RS

ERK_RS
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    48
    ebay'den de ucuza gelmiyor mercekli farlar..
    zamaninda az arastirmadim; yine pahali. zaten asil para tutan kismi mercekli far degil beyin. orjinal beyin cok pahali.
    mercekli far istiyorsan ayberk yardimci olabilir.

havalandirma cercevelerini mi diyorsun yoksa; cupra nin kirmizi seritli acma-kapama butonunu mu?

9. eengineer

eengineer
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    43
    Ben beyni istemiyorum, sadece mercekli farlar olsa yeter... Ayberk'i arayacağım ...
    komple çerçeveler, kadran ve havalandırma takım olarak :)

10. suhad

suhad
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Benim aracımda mercekli ve gündüz farı özelliği olan farlarım var. Görüntü ve görüş hakimiyeti açısından çok iyi diyebilirim. Lakin ben yurt dışından 900TL ye aldım ( gümrük vs dahil )

Yukarda verilen modifiye sitesindeki fiyat çok güzel bence hemen alın. İbizanın far değişim sırasındaki tek sorunu ön tamponun çıkması malesef :)

Aracımı satacağım için farlarımıda ayrı olarak satacağım ama fiyatının bu kadar düştüğünü hiç tahmin etmiyordum.

Sayfayı Paylaş