Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006-2007 Seat Leon Arıyorum

Burbeyaz

Kayıtlı Üye
3-4 aydır bir piyasa arastırması yapıyorum.2006-2007 model temiz hatasız bir Seat Leon arıyorum.Ufak tefek boyalar sorun değil aşırıya kaçılmadığı sürece.Kazasız olması en önemli nokta.Sahibinden , Arabam.com gibi sitelerden baktıgım kadarıyla 20.000-25.000 arasında ilanlar değişiyor fakat km faktörü işin içine giriyor.İlgilenen arkadaşlar varsa aracın özelliklerine göre konuşabiliriz.Takas taksit gibi noktalar düşünmüyorum.Eğer anlaşabilirsek özelliklere göre fiyat konusunda direk peşin olarak helalleşip bitirmek istiyorum.

20 000- 25 000 arası? ben hıc bulacagını sanmam o aralıkta ..pertlerı verıyolar 21 22 ye ..kazasız o fıyata cok zor ama yınede bol sanslar

20 000- 25 000 arası? ben hıc bulacagını sanmam o aralıkta ..pertlerı verıyolar 21 22 ye ..kazasız o fıyata cok zor ama yınede bol sanslar

+1905
aynen o fiyatlara DOD alıyor arabayı..inanmayan DOD un sayfasına girip sanal ekspertiz yapabilir..

Geri
Üst Alt