Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2006 1.6 stylance cam otomatigi ariyorum

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında dagger tarafından paylaşıldı.

1. dagger

dagger SCW Üyesi

21
    1
    3
    Evet arkadaslar baslikta belirttigim gibi bana 1 adet 4 lu 2 adette tekli cam otomatigi lazim. Arabadakiler baya hirpalanmis soyulmus cirkin duruyo gozume takikiyo. Cikma bulabilirsem alip takmayi dusunuyorum. Yardimci olabilecek var mi. Cikmaci da bulursun filan yazmayin benim bulundugum yerde boyle bi yer yok.

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. alikemal4242

alikemal4242 SCW Üyesi

413
    103
    43
    Nerde bulunduğunuzu bilmemekle beraber özel servislerde bulabilirsiniz onun dışında bulunduğunuz yerde sanayi varsa eğer oto aksesuar satan varsa o kişilerde getirtiyorlar siparişle.Yardımcı olabildim mi bilmiyorum ama aklıma gelenler bunlar

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. dagger

dagger SCW Üyesi

21
    1
    3
    Hocam siparisle netten bende buldum 4lusune 70 yekliye 25 tl gibi bi fiyat cekiyolar. Tuzlu gibi geldi. Bende elinde olan ya da surda var diyen birini ariyorum

4. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    orijinal değil ama vw golf ve leon uyumlu yan sanayi switchler var ( doğru anladım umarım cam açma-kapama anahtarı diyosun değil mi? :) switch deniyor onlara :) ) istersen burada benim akraba var elektrik malzemeleri satıyor, eğer maksat görüntüyse iş görür, temin edebilirim tanesi yanlış hatırlamıyosam 10 tl idi, ön sürücü fiyatını bilmiyorum, pazarlık da yaparım, yani akraba fiyatına hallederim :) , yalnız bu hafta beklemen gerekecek çünkü bu aralar sınavlarım var çıkamıyorum ama haftaya hallederim, acele etme istersen pm le tel de atarsan, ararım ayrıca, düşün karar ver. :)

5. dagger

dagger SCW Üyesi

21
    1
    3
    Ilgilendigin icin tesekkurler kardesim orijinal cikma istiyorum aslinda. Sen soylediklerinin fotosunu koyabilirsen cok sevinirim. Acelem yok sadece arabaya binince gozume batiyo ozellikle 4lu olan

6. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    acelen yoksa bu haftalık bekle, ilgilenecem ben, halletmeye çalışırız, foto falan da ayarlarım o zaman.

ama emin ol orijinalinden görüntü olarak farkı yok.

7. dagger

dagger SCW Üyesi

21
    1
    3
    Tamam hocam bekliyorum

8. dagger

dagger SCW Üyesi

21
    1
    3
    kendi söküğümüzü kendimiz diktik. buldum netten geldi 10 lira da takma ücreti ödedim 100 liraya tüm cam otomatikleri değişmiş oldu. konu kitlenebilir.

9. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    Hocam benim aklımdan çıkmış ama halletmiş olmanıza sevindim

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. dagger

dagger SCW Üyesi

21
    1
    3