Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2005 toledolarda DSR var mı ?

Konu, 'Toledo' kısmında Sammet53 tarafından paylaşıldı.

1. Sammet53

Sammet53 SCW Üyesi

110
    17
    18
    seat testte izlediğim bir video da esp + dsr olarak bir testte aracın durumunu gördüm kendi arabamın teknik katologuna formdanda olaşamadığımdan sormaktayım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    mk3 toledo sızınkısı anladıgım kadarıyla avatardan,esp var bu modellerdede

3. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    DSR nedir ??

4. Sammet53

Sammet53 SCW Üyesi

110
    17
    18
    Seat Leon Agility - YouTube bu adresteki videoda gördüm esp ye artı bir özellik gibi tanıtılıyor ama abs esp+dsr gibi bir şekilde anlatılmış bende merak ettim +dsr olduğu zaman araç düm düz gidebiliyor. benim arabamda esp var ama ayrıca dsr özelliğide aktifmi diye merak ettim. bir kaç sitede ve forumda direksiyon tepkisine bağlı olduğu söyleniyor yada zeminlerin farklılığından kaynaklanan kaymaları ve aşırı tepkiyi absorbe ediyor gibi birşey olarak yorumlardım ben siz ne düşünürsünüz tabi.. ayrıca mk3 nedir ilk kez duydum ?

5. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    3. nesıl toledo sızınkısı,ve buna mk3 denılıyor.Normalde kasa kodları da var.Mısal mk1 leonlar 1m mk2 leonlar 1p olarak adlandırılıyor

6. b.arat

b.arat FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

232
    6
    0
    tcs olmasın o?

7. Sammet53

Sammet53 SCW Üyesi

110
    17
    18
    dsr diyor videoyu izlersen ama

8. Sammet53

Sammet53 SCW Üyesi

110
    17
    18
    TCS düşük ve yüksek hızlarda patinajı etkileyen ABS sensörlerini kullanan bir versiyon.... DSR ise ESP fonksiyonlarından direksiyonla ilgili bir sistem

Sayfayı Paylaş