Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2005 toledolarda DSR var mı ?

Sammet53

Kayıtlı Üye
seat testte izlediğim bir video da esp + dsr olarak bir testte aracın durumunu gördüm kendi arabamın teknik katologuna formdanda olaşamadığımdan sormaktayım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

mk3 toledo sızınkısı anladıgım kadarıyla avatardan,esp var bu modellerdede

Seat Leon Agility - YouTube bu adresteki videoda gördüm esp ye artı bir özellik gibi tanıtılıyor ama abs esp+dsr gibi bir şekilde anlatılmış bende merak ettim +dsr olduğu zaman araç düm düz gidebiliyor. benim arabamda esp var ama ayrıca dsr özelliğide aktifmi diye merak ettim. bir kaç sitede ve forumda direksiyon tepkisine bağlı olduğu söyleniyor yada zeminlerin farklılığından kaynaklanan kaymaları ve aşırı tepkiyi absorbe ediyor gibi birşey olarak yorumlardım ben siz ne düşünürsünüz tabi.. ayrıca mk3 nedir ilk kez duydum ?

3. nesıl toledo sızınkısı,ve buna mk3 denılıyor.Normalde kasa kodları da var.Mısal mk1 leonlar 1m mk2 leonlar 1p olarak adlandırılıyor

TCS düşük ve yüksek hızlarda patinajı etkileyen ABS sensörlerini kullanan bir versiyon.... DSR ise ESP fonksiyonlarından direksiyonla ilgili bir sistem

Geri
Üst Alt