Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2005 toledo 1.6 16v ilk izlenimler

mfirat

Kayıtlı Üye
merhabalar
* ilk aldıgımda benzin göstergesinde kırmızı yanıyordu ve 140 lira benzin koyduk suan 400 km oldu sarı lamba yandı ... ( şehir içi ve bunun içinde test drive mevcut , (son hız 217-220 ) )
* gaz pedalının altında takoz var kafama takıldı sonradan yapıma benziyo çünki tapa gaz mesafesi çok kısa
* yokuş yukarı klima açıkken 1.6 astra ile kıyasladıgımda atak değil kasadan olsa gerek
* yol tutuşu mükemmel sürüş keyfi iyi ön direkler yolu engellemiyo görüş mesafesi 10 numara
* ilk defa geri geri manevralarda bi arabanın arkasını güvenerk gördüm ( brodway deneyimim hariç bu arada boy 1.67)
* vites kolunun gaza bastıgındaki 1 cm oynamasını hala çözemedim oyle kör ustaların elinede vermek istemiyorum arabayı
* çalışmayan aksamı yok sadece direksiyon simidi hırpalanmış deri diktirmeyi düşünüyorum tavsiyeriniz neler ?

kafanızı şişirdim kusura bakmayın

çok teşkkür ederim allah herkeze nasip etsin
o gaz pedalının altındaki takoz sizdede var mı ?:confused:

hayırlı olsun güle güle kullanın.. :)
1cm oynama olayı motor kulaklarından olabilir..

hayırlı olsun. bende de stella var. bır cok sorunu var ama zamanla cozulecek ıns...

öncelikle aracın hayırlı uğurlu olsun kardeşim çok seveceksın arabanı güwen bana..

ilk olarak şunu belirtmemde fayda var 1.6 astra hiçbir kulvarda toledo ile kıyas edilemez
astra kalasın önde gidenidir toledo konfor babasıdır bu ayrı bir konu astranın atak oldugu yerde
toledo asla yawaş kalmaz ne olursa olsun astrayı tokatlar

Arabayı ilk aldığım dan beri sürekli olarak çevremdeki arkadaşların arabalarıyla kıyasladım
bak ben sayyım ; kalkış normal düz yol ve rampa eşit şartlarda yarıştığım arabalar ( hemde LPG de)
peugeot 206 - 307 - 308
renault megane - symbol
kıa cerato
hyundai accent
ford focus
toyota corolla
opel astra - vectra - corsa

ve daha aklıma gelmeyen hemen hemen aynı ayardakı tüm arabalar.. bunların içinde benı en çok
hyundai accent zorladı ayrıca laf aramızda seat leon 1.4 de tokatı yiyenler furyasında :D

eee birde şoföre göre değişir ne devirde kullanıcağına ne zaman vites atacağına görede bunlar değişir..
sen arabanı yeni aldın daha tam olarak tanımıyosun biraz kullan ne dediğimi anlarsın
atalarımız ne demiş "at sahibinde kişnermiş" :D

Geri
Üst Alt