Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2005 toledo 1.6 16v ilk izlenimler

Peki ben kime götürmeliyim sence aracı? Yetkili servise mi? Hiçbirşey anlatmadan direk götürsem şöyle şöyle sorunlar var desem. Gerçi anlarlar mı yapılanları bilmiyorum ki. Arıza tespitine ücret alıyorlar mı? Ayrıca komple check up yaptırsam ücreti ne kadardır? Ben modifiye etme derdinde değilim de, herşeyi orjinal olsun, her aksamı çalışsın istiyorum... Mesela: Arka sağ ve solda iç ayınlatmalar var biliyorsun, Ultrasonic alarm var içlerinde. Çalışmıyorlardı, sadece lambalar yanıyordu. Geçenlerde ebay'den aldım yenisini, değiştirdim, çok güzel çalışıyor şimdi.

fatıh bey ultrasonıc alarm derken? yanı anlamadım. bıraz daha acıklar mısınız? ben sadece ısık olarak bılıyorum onları...

hayırlı sürüşler kazası belasız inş. hepimiz takozluyuz merak etme :)son hız iyiymiş bu arada

Peki ben kime götürmeliyim sence aracı? Yetkili servise mi? Hiçbirşey anlatmadan direk götürsem şöyle şöyle sorunlar var desem. Gerçi anlarlar mı yapılanları bilmiyorum ki. Arıza tespitine ücret alıyorlar mı? Ayrıca komple check up yaptırsam ücreti ne kadardır? Ben modifiye etme derdinde değilim de, herşeyi orjinal olsun, her aksamı çalışsın istiyorum... Mesela: Arka sağ ve solda iç ayınlatmalar var biliyorsun, Ultrasonic alarm var içlerinde. Çalışmıyorlardı, sadece lambalar yanıyordu. Geçenlerde ebay'den aldım yenisini, değiştirdim, çok güzel çalışıyor şimdi.

abi sen şu sorunlarını doğru düzgün kalem kalem yazarmısn bana
senın için özel olarak sunum yapacam uzaktan tamir ettirecem arabanı

Geri
Üst Alt