Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2005 toledo 1.6 16v ilk izlenimler

sana bir tavsiyem daha var sert girdiğin bir virajda sakın ola frene basma çok dengeli bir araba
frensiz almaya çalış eğer frene basarsan çok çabuk savuruyor toparlaman zor olur bırak kendi hızında alsın virajı

Mevlüt hyundaı accent in zorlamasının sebebi kasasının birazdaha hafif olması.. Performans olayı birazda şoföre bağlı..

güle güle binin, gaz takozu hepimizde var..

sana bir tavsiyem daha var sert girdiğin bir virajda sakın ola frene basma çok dengeli bir araba
frensiz almaya çalış eğer frene basarsan çok çabuk savuruyor toparlaman zor olur bırak kendi hızında alsın virajı
tavsiye için teşekkür ederim ..
Bakalım otomobili tanımaya çalışıyoruz Motor kulaklarınada en kısa zamanda baktıracam Muayene tarihi yakın orda belli olurmu acaba ?

Ya Mevlüt ben, benim PROBLEMli Toledo'yu sana göndersem saat gibi çalışır hale getirirsin herhalde :)

öncelikle aracın hayırlı uğurlu olsun kardeşim çok seveceksın arabanı güwen bana..

ilk olarak şunu belirtmemde fayda var 1.6 astra hiçbir kulvarda toledo ile kıyas edilemez
astra kalasın önde gidenidir toledo konfor babasıdır bu ayrı bir konu astranın atak oldugu yerde
toledo asla yawaş kalmaz ne olursa olsun astrayı tokatlar

Arabayı ilk aldığım dan beri sürekli olarak çevremdeki arkadaşların arabalarıyla kıyasladım
bak ben sayyım ; kalkış normal düz yol ve rampa eşit şartlarda yarıştığım arabalar ( hemde LPG de)
peugeot 206 - 307 - 308
renault megane - symbol
kıa cerato
hyundai accent
ford focus
toyota corolla
opel astra - vectra - corsa

ve daha aklıma gelmeyen hemen hemen aynı ayardakı tüm arabalar.. bunların içinde benı en çok
hyundai accent zorladı ayrıca laf aramızda seat leon 1.4 de tokatı yiyenler furyasında :D

eee birde şoföre göre değişir ne devirde kullanıcağına ne zaman vites atacağına görede bunlar değişir..
sen arabanı yeni aldın daha tam olarak tanımıyosun biraz kullan ne dediğimi anlarsın
atalarımız ne demiş "at sahibinde kişnermiş" :D

Ya Mevlüt ben, benim PROBLEMli Toledo'yu sana göndersem saat gibi çalışır hale getirirsin herhalde :)

Abi bence senın arabanda sorun yok sorun ona bakanlarda toledo sorunsuz bir arabadır koca formda birtek sen şikayetçisin
hadi ustalarını geçtim eğer bir sıkıntısı varsa tespit edilir fiyat çıkarılır durumun yoksa bile yawaş yawaş yapılır..

keşke burda olsanda benım araba gibi senınkide komple check up yapsak
araba için bildiğim tek şey ve sonuna kadarda savunduğum tek olay ;

Arabanı seviyosan milyarlar verip modifiye edeceğine tüm parça ve aksama masraf yap seni modifiye taşımıyor
arabanın mekanik aksamı taşıyor

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
Abi bence senın arabanda sorun yok sorun ona bakanlarda toledo sorunsuz bir arabadır koca formda birtek sen şikayetçisin
hadi ustalarını geçtim eğer bir sıkıntısı varsa tespit edilir fiyat çıkarılır durumun yoksa bile yawaş yawaş yapılır..

keşke burda olsanda benım araba gibi senınkide komple check up yapsak
araba için bildiğim tek şey ve sonuna kadarda savunduğum tek olay ;

Arabanı seviyosan milyarlar verip modifiye edeceğine tüm parça ve aksama masraf yap seni modifiye taşımıyor
arabanın mekanik aksamı taşıyor

Peki ben kime götürmeliyim sence aracı? Yetkili servise mi? Hiçbirşey anlatmadan direk götürsem şöyle şöyle sorunlar var desem. Gerçi anlarlar mı yapılanları bilmiyorum ki. Arıza tespitine ücret alıyorlar mı? Ayrıca komple check up yaptırsam ücreti ne kadardır? Ben modifiye etme derdinde değilim de, herşeyi orjinal olsun, her aksamı çalışsın istiyorum... Mesela: Arka sağ ve solda iç ayınlatmalar var biliyorsun, Ultrasonic alarm var içlerinde. Çalışmıyorlardı, sadece lambalar yanıyordu. Geçenlerde ebay'den aldım yenisini, değiştirdim, çok güzel çalışıyor şimdi.

Geri
Üst Alt