Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2005 toledo 1.6 16v ilk izlenimler

Konu, 'Toledo' kısmında mfirat tarafından paylaşıldı.

1. mfirat

mfirat SCW Üyesi

17
    0
    1
    merhabalar
    * ilk aldıgımda benzin göstergesinde kırmızı yanıyordu ve 140 lira benzin koyduk suan 400 km oldu sarı lamba yandı ... ( şehir içi ve bunun içinde test drive mevcut , (son hız 217-220 ) )
    * gaz pedalının altında takoz var kafama takıldı sonradan yapıma benziyo çünki tapa gaz mesafesi çok kısa
    * yokuş yukarı klima açıkken 1.6 astra ile kıyasladıgımda atak değil kasadan olsa gerek
    * yol tutuşu mükemmel sürüş keyfi iyi ön direkler yolu engellemiyo görüş mesafesi 10 numara
    * ilk defa geri geri manevralarda bi arabanın arkasını güvenerk gördüm ( brodway deneyimim hariç bu arada boy 1.67)
    * vites kolunun gaza bastıgındaki 1 cm oynamasını hala çözemedim oyle kör ustaların elinede vermek istemiyorum arabayı
    * çalışmayan aksamı yok sadece direksiyon simidi hırpalanmış deri diktirmeyi düşünüyorum tavsiyeriniz neler ?

kafanızı şişirdim kusura bakmayın

2. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    Hayırlı olsun aracın... Kazasız belasız...

3. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    toledo güzel arabadır. güle güle binin.

4. scgnbsl

scgnbsl SCW Üyesi

1.140
    423
    83
    hayırlı olsun..

toprağım bizde scw karabük buluşmaları yapalım ya :)

5. mfirat

mfirat SCW Üyesi

17
    0
    1
    çok teşkkür ederim allah herkeze nasip etsin
    o gaz pedalının altındaki takoz sizdede var mı ?:confused:

6. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    yaparız kardeşim şimdi rizedeyim gelince tanışır yaparız. 2-3 arkadaş daha var safranboluda seat ailesinden.

7. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    evet orjinalinden var o takoz.

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    hayırlı olsun güle güle kullanın.. :)
    1cm oynama olayı motor kulaklarından olabilir..

9. layemut

layemut SCW Üyesi

80
    12
    8
    hayırlı olsun. bende de stella var. bır cok sorunu var ama zamanla cozulecek ıns...

10. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    öncelikle aracın hayırlı uğurlu olsun kardeşim çok seveceksın arabanı güwen bana..

ilk olarak şunu belirtmemde fayda var 1.6 astra hiçbir kulvarda toledo ile kıyas edilemez
    astra kalasın önde gidenidir toledo konfor babasıdır bu ayrı bir konu astranın atak oldugu yerde
    toledo asla yawaş kalmaz ne olursa olsun astrayı tokatlar

Arabayı ilk aldığım dan beri sürekli olarak çevremdeki arkadaşların arabalarıyla kıyasladım
    bak ben sayyım ; kalkış normal düz yol ve rampa eşit şartlarda yarıştığım arabalar ( hemde LPG de)
    peugeot 206 - 307 - 308
    renault megane - symbol
    kıa cerato
    hyundai accent
    ford focus
    toyota corolla
    opel astra - vectra - corsa

ve daha aklıma gelmeyen hemen hemen aynı ayardakı tüm arabalar.. bunların içinde benı en çok
    hyundai accent zorladı ayrıca laf aramızda seat leon 1.4 de tokatı yiyenler furyasında :D

eee birde şoföre göre değişir ne devirde kullanıcağına ne zaman vites atacağına görede bunlar değişir..
    sen arabanı yeni aldın daha tam olarak tanımıyosun biraz kullan ne dediğimi anlarsın
    atalarımız ne demiş "at sahibinde kişnermiş" :D

Sayfayı Paylaş