Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2005 TDI SRider İbiza

fiyat biraz fazla bence ben tek parça değisen sag camurluk 101 bınde 21e aldım aslanımı ses sıstemı ve cıft cıkıs performans eksoz performans lastık ve jant dahıl

yorum ve iyi dilekleriniz için tesekkürler arkadaslar, bu araçla ilgilenmekten vazgeçtim;)
fakat yeni arayışlara devam.. bu arada bütçem 17 bin TL. pazarlık payı nekadardır bu tür ilanlarda bilmiyorum daha önce hiç alım satım yapmadım?
Aslına bakarsanız bütceme göre benzinli bi araç bulup kredi kartıyla lpg taktırıp ailemle birlikte rahatça binebileceğim bir araç almak niyetim. iki ilan daha paylaşıyorum yorumlarınız benim için değerli. Şimdiden ilgileriniz için teşekkürler...:hosgeldin:

Seat Ibiza 1.4 TDi Signo Model 19.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Gri renk - 108525686

Seat Ibiza 1.4 Signo Model 19.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 105821277

Arkadaş satmış arabayı :)

2005 model TDI S-Rider aynı renk aynı resimdeki gibi araç 104 bin km'de 20 liraya vermiş.. Değişen parçası yok 2 parça boyalıydı

yeni arayışlara devam.. bu arada bütçem 17 bin TL. pazarlık payı nekadardır bu tür ilanlarda bilmiyorum daha önce hiç alım satım yapmadım?
Aslına bakarsanız bütceme göre benzinli bi araç bulup kredi kartıyla lpg taktırıp ailemle birlikte rahatça binebileceğim bir araç almak niyetim. iki ilan daha paylaşıyorum yorumlarınız benim için değerli. Şimdiden ilgileriniz için teşekkürler...:hosgeldin:

Seat Ibiza 1.4 TDi Signo Model 19.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Gri renk - 108525686

Seat Ibiza 1.4 Signo Model 19.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 105821277

kardeşim dizel araç alırken km ye fazla aldanma derim.km yle çok oynuyorlar haberin olsun.2004 model dizel bir aracın 150.000 km den az olması biraz zor.
okuldan öğretmen bi arkadaşın 2 senedir kullandığı dizel 2007 vw polosu var.araç şu an 130.000de fakat geçen bi gösterge arızasından dolayı sanayiye gittiğinde aracın km siyle oynandığını öğrendi.o yüzden dikkat et.
Diğer kırmızı araç gerçekten temiz fakat fiyatı biraz pahalı.benim 2003 LPG li ibiza signom vardı.156.000 km deydi ve temiz bir araçtı.ben eylülde 17.250tl ye sattım.fakat muayenesi falan bitmişti.
18.000-19.000 arası çok temiz LPG li bir signo bulunabilir...

haklısınız dizel araçta ince eleyip sık dokumakta fayda var, kırmızı araç sahibine 17bin tl teklif ettim.

16500 e 2 parça boyalı cordoba satıldı bilsem haber verirdim 2005 model 110bin kmde ona göre bu biraz pahalı sanki

evet arkadaslar , eşe dosta gidecek araç aranıyor ;)
2004 model üstü cordoba ve ibiza signo, stylance, srider versiyonları.

Geri
Üst Alt