Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2005 TDİ İbiza S-Rider

Srht20

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar 163000 km orjinal... Km'si oynanmış galeri araçlarıyla karıştırmayın lütfen.... Gümüş renkli temiz kazasız tüm bakımları yapılmış lastikler yeni.... Faturası duruyor 700 tl'ye aldım Continental pc5.... Akü yeni garantisi devam ediyor.... Fren balataları yeni Ve Tüm bakımları yapılmış....... Pişman olmayacağınız bi araç. 1 kuruş masrafı yok. İstediğiniz yere gösterebilirsiniz aracı görmek isteyen varsa özelden msj atabilir..... Fiyatım 19500 Sondur. Araç başında söylediklerimden başka bişey çıkarsa fiyatımı inerim o kadar da eminim aracımdan. Tek kusuru kaportada ufak tefek 3-5 kusuru var onun dışında fabrikadan çıktığı gibi... Bilmeyen yoktur heralde ama genede aracımın bi kaç özelliğini söylemekte fayda var;
-Hız sabitleme
-4 cam otomatik
-Djijtal klima
......... vs :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...iz-bakimli-masrafsiz-ekonomik-127839301/detay

Komşum galerici, üyeliği olduğu için sahibindende hergün güncel olsun diye onun üzerinden verdik ilanı, Aracı görmek isteyen bana forumdan ulaşabilir... Herşey gönlünüzce olsun

Model azıcık yüksek olsaydı alırdım arabanı Serhat kardeş,
Hayırlı satışlar dileklerimle...

Tşk ederim arkadaşlar Hedef 1.6 LEON İnşallah :)

Geri
Üst Alt