Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2005 seat cordoba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
boya darbe olayını yazıp ayrıntı eklenteseydin daha iyi olurdu bence hayırlı satışlar temiz arabaya benziyor

1 parça boya var sol ön çamurlukta işyerinin önünde park halindeyken biri dokundurup kaçmış.fotoğrafları mevcut. bir parça da değişen var.o da servis kayıtlarında mevcut.benden önceki sahibinde olmuş.motor olarak da düzenli bakımlarını yaptırdım.hatta her bakım yaptırmaya gittiğimde bilgisayara bağlatıp baktırırım herhangi bir şey var mı diye. biraz titizim bu konuda. zaten forumlarda mesajlarımda da var. oradan ses geldi vs. derken 4 amortisörü yeni değiştirdim. ön fren balata ve diskler de yeni. kendi titizliğimden hep masraf yaptım. içinde sigara içmedim,içirtmedim. şimdilik aklıma gelenler bunlar

hayırlı satışlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt