Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2005 İbiza jant ??

son verdiğin link FR jantı leon için o senin arabaya olmaz

18 inç jantı tavsiye etmem bi süre kullandım hem konfor hem yakıt hemde çekiş bakımından olumsuz etkiler 17 de aynı şekilde olacak tabi ama bu jant işlerinde 15 olan jantı değişip görsel açıdan güzel birşey arıyorsan 17 ye çıkman gerekiyor bu seferde performans ve yakıttan ödün verip yay takıp aracı biraz basıp azıcık olan konforada veda etmen gerekecek ama beyaz ibizaya krom asla gitmez

Eser o gönderdiğin jantları sakın ola takma hiç yakışmıyor ankarada taksi gördüm cordoba oda kızılayın borbet dagıtımında aldıgı jantları takmıştı yakışmamış

son verdiğin link FR jantı leon için o senin arabaya olmaz

18 inç jantı tavsiye etmem bi süre kullandım hem konfor hem yakıt hemde çekiş bakımından olumsuz etkiler 17 de aynı şekilde olacak tabi ama bu jant işlerinde 15 olan jantı değişip görsel açıdan güzel birşey arıyorsan 17 ye çıkman gerekiyor bu seferde performans ve yakıttan ödün verip yay takıp aracı biraz basıp azıcık olan konforada veda etmen gerekecek ama beyaz ibizaya krom asla gitmez

Eser o gönderdiğin jantları sakın ola takma hiç yakışmıyor ankarada taksi gördüm cordoba oda kızılayın borbet dagıtımında aldıgı jantları takmıştı yakışmamış

Anlasılan bız gene orjınalıyle devam edıcez madem okdr etkılıcek aracı :)

ewtçok güsel içim gitmişti o jantı denerken :)) alamadım sonunda ama, 18 inçdi o :S :S 16 yapsak yaptığımız şeye değer mi? 1500 tl ister en az :(

205/45/16 olur. mk4 ibiza fr daki lastik ölçüsü bu. ama jant büyütülecekse yapmışken 17 iyi olur. yada hiç yapmayın bence. dediğin gibi lastikle beraber 1500 tl tutar.

18 jant ibiza da çok fazla ibiza gibi bi araca maksimum 17 harika duruyor 18çok ektra bi değer ve çok büyük araç için rampalarda aracın daha çok bayılır yakışı ortalamada 1.5litre farkettirir......

ya aracın tdı tork var ne dusucek cekısın falan valla ben 215/35/18 kullanıyorum aracım 1.4 75 cekısı dusmuyosa baska hıc bı aracın cekısı dusmez.195/50/14 jantlarıda taksam aynı gıdıyo 18 lerı taksam aynı gıdıyo yakıtta falan etkı olayınıda zaten fark etmen ımkansız dıyım sana.

ya aracın tdı tork var ne dusucek cekısın falan valla ben 215/35/18 kullanıyorum aracım 1.4 75 cekısı dusmuyosa baska hıc bı aracın cekısı dusmez.195/50/14 jantlarıda taksam aynı gıdıyo 18 lerı taksam aynı gıdıyo yakıtta falan etkı olayınıda zaten fark etmen ımkansız dıyım sana.

195/50/16 mı olabilir? 205/50/16 da mı olmuyor bizim arabalara? :S

Geri
Üst Alt