Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2005 İbiza jant ??

bence bu jantlar sizin arabanıza hiç yakışmaz ayrıca 18"çok büyük gelir ama fiyatı iyiymiş gerçekten hani sizin hoşunuza gittiyse bence bu jantlar bu fiyata alınır ama bu renk binilmez gümüş daha çok gider alıp boyatırsanız olabilirde :D:D

çok gösterişli gözüktüde benım gozume oysten bı fıkır alısverısı yapmak ıstedım :) pekı aracın çekişini yakıtını etkılermı bu buyukluktekı bır jant ? :confused:

arabanın hantallaşcağını söyliyebilirim ayrıca sizinkilerden sonra bi küt küt sesine alışmalısın:D ama bemim düşüncem şu ben yanlış anlamanızı istemem ama zaten performans konusunda çok iyi olmayan bi arabaya ben alıp 18 " jantı takardım ama bu jantı takmazdım

fıkrınıze saygı duyuyorum kardesım ben bıde forumdakı arkadaslrın fıkrını almak ıcın paylastım buraya bakalım dıger arkadaslar ne dusunucek tekrar tskler :)

18 ben kullanıyorum bı sıkıntısını gormedım.ıstersen ben jantlarımı satmayı dusnuyorum.

unutma 18 i takmakla bitmez..o zaman mutlaka en az 5 lik yay takmalısın...
bence 18 büyük zevk senin ama bu jantlar değil en azından bu krom haliyle değil..bunları alır boyatırım diyorsan sana 350+200/300 lira boya ile 550 yada 650 ye mal olur..
genede seçim senin..arabay biz değil sen kullanacaksın sen bakacaksın..kromlar escalade ve american suv lar güzel duruyor..arabada biraz fazla parlıyor..bu da benim düşüncem tabi ki

unutma 18 i takmakla bitmez..o zaman mutlaka en az 5 lik yay takmalısın...
bence 18 büyük zevk senin ama bu jantlar değil en azından bu krom haliyle değil..bunları alır boyatırım diyorsan sana 350+200/300 lira boya ile 550 yada 650 ye mal olur..
genede seçim senin..arabay biz değil sen kullanacaksın sen bakacaksın..kromlar escalade ve american suv lar güzel duruyor..arabada biraz fazla parlıyor..bu da benim düşüncem tabi ki

Geri
Üst Alt