Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2005 İbiza İlk Çalıştırmada Abs Lambası Ve İkaz Sesi

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında Fatih2005 tarafından paylaşıldı.

1. Fatih2005

Fatih2005 SCW Üyesi

10
    3
    3
    Merhabalar ; aracı ilk çalıştırmamda abs lambası ve 19 nolu sembol anlık olarak ikaz sesi ile birlikte yanıp sönüyor, ayrıca

her çalıştırmada olmuyor.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

sembol.jpg

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  2. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.534
    5.838
    113
    Kardeşim arac uyarı vermeye başlamış yakında direk yanar sen onu bi bilgisayara baglayıp baktır bogaz kelebek kirli olunca bile motor arıza ışıgı yana biliyor ve balatalarını fren merkezlerini kontrol ettırmende fayda var sonucu bizimle tekrar paylaşırsan yararlı olur teşekkürler

Beni "EDS"ler iyi tanır....

3. beetle

beetle SCW Üyesi

1.073
    291
    83
    Fatih bey , akü ile ilgili bir sıkıntın var mı?

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  4. Fatih2005

Fatih2005 SCW Üyesi

10
    3
    3
    Akü cumartesi değişti voltajı düşük olduğu için bende düzeleceğini düşünmüştüm ama malesef.

5. firozat

firozat SCW Üyesi

717
    377
    63
    Benimde aklıma direk akü gelmişti. Işık devamlı yanmıyorsa, ibizada sanırım arıza kaydıda bırakmıyordur. Kalıcı bir arıza yoksa şu an bilgisayara bağlandığında bir şey çıkmayabilir. Yinede baktırmakta fayda var.

6. GeniuS

GeniuS SCW Üyesi

793
    297
    63
    Aracinizin kontak termigi bcm ana elektriğini kesiyor ola bilir bunu kontrol etmek gerekiyor araciniz kac model bu arada

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. fhs

fhs SCW Üyesi

199
    129
    43
    Aracınızın ABS si devrede mi kontrol ettiniz mi? geçenlerde konu açmıştım bende bu konuya bnzer abs beyni yanmış hikayesi yapmışlardı, en son sigorta dan mış akü kutup başının orada akü kutup başına benzer normal sigorta gibi değil... resmi olsa gösterirdim. tabi bu arada sorun devam ediyormu?

Bunu beğendi. Fatih2005 bunu beğendi.
  8. Fatih2005

Fatih2005 SCW Üyesi

10
    3
    3
    Arkadaşlar akünün kutusunun en üstünde sigortalar var onlardan biri erimiş (aynı zamanda akü kutusunuda bir parça eritmiş ) sigortalar yassı bildiğimiz sigortalar gibi değil(125 amper) .Yorum yapan tüm arkadaşlara ve özellikle Fatih beye(fhs) teşekkürler.

9. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

800
    498
    63
    sigorta olayı sıkıntı eski arabayı yakıyodum valla.

Sayfayı Paylaş