Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2005 Ibiza Cupra Mercek Far

Megachips

Kayıtlı Üye
Aracıma mercekli far arıyorum..

herhangi bir marka olabilir..

kendi farlarım çok kötü durmda.. yeni bi tk far alıp merceklendirmekten daha mantıklı geliyor mercekli day light lı bi far almak..

sahibinden deki bütün ilanları aradım.. kimsenin stoğunda yok..

kendi farlarım çok kötü durmda.. yeni bi tk far alıp merceklendirmekten daha mantıklı geliyor mercekli day light lı bi far almak..

sahibinden deki bütün ilanları aradım.. kimsenin stoğunda yok..

mercek yaplması daha guzel olur kanısındayım

Cenk arkadaşımız ibiza sportuna merccek uygulaması yapmıştı gayette başarılı olmuştu..Siz 1 takım çıkma far alın ona mercek uygulaması yapın güzel olur..

orjinal mercekli fari her sey dahil 1500 TL yi geciyor.. hatta belki 2000 TL.. :rolleyes:
o gunduz farli olanlar ise bence guzel degil. en mantikli cozum merceklendirmek.

dectane de 600 tl ye güzel farlar var

adaş nasıl olsa üstündeki farları değiştireceksin. o yüzden bence şu an üstündeki farlara mercek uygulaması yaptır. mercek uyguladıktan sonrada farların içini falan gayet güzel temizliyorlar. bence çok da güzel olur. olmazsa yan sanayi far takarsın sıfır.

Geri
Üst Alt