Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2005 Cordoba Costa 1.4 16v (100hp)'e Cruise Control Taktırılabilir mi ?

gunerlevent

Kayıtlı Üye
2005 Cordoba Costa 1.4 16v (100hp)'e Cruise Control Taktırılabilir mi ? arkadaşlar taktıran varsa performans nasıl olur? yetkili servisten fiyat alan var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim.

takılır, 200 lira civarları olur, performanstan kastın ne bilmiyorum ama olması gerektiği gibi çalışır

ben eski aracıma düşünmüştüm 270 gibi bir fiyat vermişlerdi accen ti aracım

eğer koşullar uygun ise takılır..
performansla bir ilgisi yok..sadece uzun yolda ayakların dinlensin diye aracı isteğin hıza kitliyorsun..o da gidiyor

varol abi koşullardan kastın ne ? performans derken ben çekiş gücünü etkiliyor mu onu soruyorum? bu arada herkese teşekkür ediyorum. çok samimi bir forum ..

güner hocam çekişten neden düşsün ki.
Sen gitmek istediğin hızı ulaşacaksın ve düğmeye bacıcaksın bağdaş kurup yoluna devam ediceksin.
Varol hocam maddi açıdan koşullar uygunsa demek istedi sanırım

abi google de saçma sapan cevaplar vermişler. ben onun için sordum. yani yeterince iyi olmaz, taktırmayın, ne gerek var ki, alacaksanız full olanı alsaydınız vb. bir çok cevap var onun için sordum. :)

Geri
Üst Alt