Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2005 İbiza İlk Çalıştırmada Abs Lambası Ve İkaz Sesi

Fatih2005

Kayıtlı Üye
Merhabalar ; aracı ilk çalıştırmamda abs lambası ve 19 nolu sembol anlık olarak ikaz sesi ile birlikte yanıp sönüyor, ayrıca

her çalıştırmada olmuyor.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

sembol.jpg

Ekli dosyalar

• sembol.jpg
    sembol.jpg
    31.7 KB · Görüntüleme: 55
Merhabalar ; aracı ilk çalıştırmamda abs lambası ve 19 nolu sembol anlık olarak ikaz sesi ile birlikte yanıp sönüyor, ayrıca

her çalıştırmada olmuyor.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 11071

Kardeşim arac uyarı vermeye başlamış yakında direk yanar sen onu bi bilgisayara baglayıp baktır bogaz kelebek kirli olunca bile motor arıza ışıgı yana biliyor ve balatalarını fren merkezlerini kontrol ettırmende fayda var sonucu bizimle tekrar paylaşırsan yararlı olur teşekkürler

Beni "EDS"ler iyi tanır....

Akü cumartesi değişti voltajı düşük olduğu için bende düzeleceğini düşünmüştüm ama malesef.

Benimde aklıma direk akü gelmişti. Işık devamlı yanmıyorsa, ibizada sanırım arıza kaydıda bırakmıyordur. Kalıcı bir arıza yoksa şu an bilgisayara bağlandığında bir şey çıkmayabilir. Yinede baktırmakta fayda var.

Aracinizin kontak termigi bcm ana elektriğini kesiyor ola bilir bunu kontrol etmek gerekiyor araciniz kac model bu arada

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınızın ABS si devrede mi kontrol ettiniz mi? geçenlerde konu açmıştım bende bu konuya bnzer abs beyni yanmış hikayesi yapmışlardı, en son sigorta dan mış akü kutup başının orada akü kutup başına benzer normal sigorta gibi değil... resmi olsa gösterirdim. tabi bu arada sorun devam ediyormu?

Arkadaşlar akünün kutusunun en üstünde sigortalar var onlardan biri erimiş (aynı zamanda akü kutusunuda bir parça eritmiş ) sigortalar yassı bildiğimiz sigortalar gibi değil(125 amper) .Yorum yapan tüm arkadaşlara ve özellikle Fatih beye(fhs) teşekkürler.

sigorta olayı sıkıntı eski arabayı yakıyodum valla.

Geri
Üst Alt