Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 toledo 1.6 signo hk.

RD38

Kayıtlı Üye
fiyatı sanki cok anormal gibi geldi bana ya düşük km var model yüksek fiyat düşük piyasası ne bilmiyorum ama sol önden kazalı zaten cok bellı oluyor camurlukla kaput arası cok açık :confused:

Fiyatı gercekten cok anormal......Belaltı boya yerıne pertten donmedır kesinnnnnn

Plaka kaydına baktır bence oncelıkle.Fıyat cok fazla uygun geldı.Boya olması dert degıl ama pertten cok araba cevıryolar pıyasada.iyi bir şasiciye de baktırılabılınır.Ne oldugu ortaya cıkar zaten.

kendi tanıdığın sağlam bir kaportacı varsa baktırın diyecem ama siz kayseridesiniz araba antepte..değişen parçası olan arabalara hep temkinli yaklaşılıyor, hele öndeyse değişen..dikkatli olun

plakadan 5664 de bişey çıkmıyor. ama araba kazayı belli ediyor sizlerinde gördüğü gibi.

kayseriden antebe gidipte boş geri gelmek koyar biraz. gidipte pert almakta olmaz. valla iki arada bi derede kaldım.

gaziantepte aracı görebilecek arkadaşım varmı acaba?

resul bana aracın şasi nosunu al baktıralım veya bundan önceki ilk plakasını

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
bu fiyata bu arabayı babası oğluna vermez.. kesinlikle vardır bir çapanoğlu
galericiler zaten genelde sattıkları arabaların kazası belası varmı boyalımı arızalımı gibi bilgilere sahip değilllerdir...

valla bize geldi makinadan baktık ustamıza yolladık araba temiz falan filan bilindik galerici konuşması :))

cezmi abi az önce aradım galericiyi şase no için, ruhsat arabadaymış yarın gündüz ara vereyim dedi. yarın ben yazarım abi sana ok.
abi bide ben 16-18 bin fiyat aralığında toledo arıyorum, aklında olsun eğer etrafında satan felan varsa bilgi verirsen sevinirim.
ilgin için teşekkür ederim abi :eek:key:

cezmi abi az önce aradım galericiyi şase no için, ruhsat arabadaymış yarın gündüz ara vereyim dedi. yarın ben yazarım abi sana ok.
abi bide ben 16-18 bin fiyat aralığında toledo arıyorum, aklında olsun eğer etrafında satan felan varsa bilgi verirsen sevinirim.
ilgin için teşekkür ederim abi :eek:key:
bu araç için esp vs.var diyor tecno mod.sanırım bu fiata imkansız zaten..

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
Geri
Üst Alt