Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 signo paket aracımla aranıza katıldım

eftio

Kayıtlı Üye
2004 model ibiza signo paket aracımı dün aldım.Daha önceki aracım mk4 golf dü.Golfden Seat'e yeni geçen birisi olarak bu segmentteki binilebilecek en güzel aracı aldığımı düşünüyorum.Fiyat performans olarak kesinlikle mükemmel.Önceki aracım 2003 golf tü.Araçla ilgili olarak aklıma takılan bir kaç soru var.
1) Arabada iç alarm ışığı yanıp sönüyor, golf dede aynısı vardı ancak herhangi bir sesli uyarı ile karşılaşmadım.Yani sadece yanıp sönüyor mu.İşlevi nedir.
2) Kapıların hiçbirinde kapı açılınca iç aydınlatma yanmıyor.Bu böylemi sorun mu var.
3) Araç kapısı açık kalınca göstergede yada sesli uyarı vermiyormu.Göstergede hiç kapı açık uyarısı görmedim.
4) Golfde ışık açık kapı açık unutulursa sesli uyarı vardı.Acaba bu araçta yokmu.
Bunlar genel olarak ilk fark ettiklerim.

Geri
Üst Alt