Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 signo kapı kilidi sorunu

Onuda denedim olmadı acaba anahtar üzerindeki kilit sistemi bozulmus başka merkezi kilit sistemi ilave yapmışlar onda. Olabilirmi

akü kutup başını sök ,10 dk sonra tekrar bağla...yanii elektriği kes....
mekanık arızası yoksa takıntı yapıyor bazen elden bişi gelmez...kumandayı gören kpı içinde döşemede şöfor merkez switch var bu da arızalı olabilir sinekler bozmuştur :)
elektrik problemi olabilir kapıyı açacak gücü yetmıyordur vs...

Benim cordoba da olmuştu aynısı ne anahtarla nede merkezi kilit kilitlemiyor tavan lambası yanık kalıyorsa kapı swiclerinde sorun var benim sol ön şoför tarafı çıkmıştı pc bağlayınca kapidaki swic değişiyor doseme sökülüp geçen ay baksan 2 tl swic ama elektrikçi 80 lira aldı.bir pcye baglatmanda fayda var.gecmis olsun

Şoför kapı döşemesindemi swict kendim yapabileceğim birşeyse elimden gelir ilk önce makineye baglatim

Geri
Üst Alt